Kezdőoldal » Állatok » Macskák » TÖBB MACSKÁSOK! Hogyan? És...

TÖBB MACSKÁSOK! Hogyan? És mennyi idő még összeszoknak?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves macskám neki több mit 3 hónapos kölyke volt de meghalt(felakadt a focikapuhálóba) most(tegnap este) hoztunk egy hasonló kiscicát 8 hetes (mert a hugom nagyon sírt a piciért) és tegnap a nagymacskával együtt ettek mert a nagymacska azt hitte az a kölyke(ugyanolyan cirmos)a kiscica pedig azt hitte az az anyja(a macskám ugyanolyan fekete mint a kicsi igazi anyja)de összeszagoltak és azonnal fújtattak a nagymacskám pedig elszaladt....a kiscica most egy külön helységben van de ma egyszer beengedtük a nagyot és morgott.......Rászóltunk és elment...

Mennyi idő amíg összeszoknak?Hogyan csináljuk?

A macskák kint vannak(a pici egy elkerített helyen fallal meg most raktunk oda valamit szóval nem nagyon tud oda menni a nagy)Nem bántotta a cicám(a nagy) egyszer sem a picit de fújtat és morog...

KÉRLEK SEGÍTSETEK MICSINÁLJUNK??


2010. aug. 16. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"mert a hugom nagyon sírt " Én is sírnék a kicsi cicámért.. De nekem ki kellene heverni
2010. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekünk meg a nagymacskánknak van 3 kölyke nemrég idekóborolt még 2 kiscica. a kölyök cicák megszokták egymást olyan 1 hét alatt a nagy meg 2-2,5 hét alatt. amelyikek idekóboroltak onnan is az eggyik hasonlít a nagymacska kölykéhez ő is azt hitte hogy az övé aztán meg fújtatott, meg kergette. de nyugi nem soká megszokják egymást.
2010. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi mind2 válaszolónak.....én is sírtam a cicáért de a hugomat még nézni is roszz volt:(

Remélem nekünk is megszokja hamar.....Akkor ne is csináljunk semmit?:O

Vagy hogy szoktassuk?

2010. aug. 16. 11:58
 4/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ne csinálj semmit hagyd szokják egymást

2010. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ja és ne kerítsd el a kicsit
2010. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy benned és a hugodban is egy világ dölt össze
2010. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igen szomorúak voltunk,de én inkább a nagy macskát imádom ő az én kiscicám:)....anya és a hugom sírtak nagyon érte...

amúgy azért van még elkerítve a pici mert eddig nem nálunk volt és megszökne!!nagyon gyorsan szalad...de a nagymacska nem akarja majd megfojtani vagy ilyesmi??:S

2010. aug. 16. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok

nem hiszem a miénk se csinálta. lehet néha odakap vagy "leszidja" de nem baj.

2010. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem 3 macskám van, ezek közül ketten testvérek, harmadikat befogadtuk. Kellet 1 hónap minimum mire megszokták, de már nagyon jól kijönnek egymással.

Hagyni kell hogy maguk között elrendezzék, ha nagyon elfajul akkor kell közbeavatkozni :)

2010. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

szegény pici nagyon fél:(

a nagy pedig ahogy meglátja fujtat vagy morog!

nem akarjuk hogy báncsa a kicsit,ezért akárhányszor ezt csinálja mindig rákiabálunk...az elkerített részen van a kicsi és ha bent vagyunk nála(de csak akkor!)olyankor nyitvahaggyuk hogy bejöhessen a nagy....de ha rákiabálunk kimegy....

2010. aug. 16. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!