Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hányta ki a macskám az...

Miért hányta ki a macskám az eledelt?

Figyelt kérdés

11 hónapos a macskám, súlya kb. 3,5 kg, minőségi eledelt kap 60%-os hústartalmút, gabonamenteset már 1 hónapja. 500 grammos konzervet szoktam neki felbontani, majd a hűtőbe teszem, így általában hidegen kapja az eledelt. Nem mertem felmelegíteni, mert attól féltem, hogy a mikrózott kaja árt neki. Vagy nem lesz tőle baja..?

Ma 3/4 kilenckor adtam neki először kb. 100 grammot, ebből kb. 30 grammot evett meg, utána 3-4 percre rá kihányta. Lehet, hogy hirtelen evett?

Holnap akarok elmenni vele állatorvoshoz, amúgy is mentem volna oltás végett és akkor megkérdezem, hogy mit lehet tenni ebben az esetben.

Szerintetek mi miatt hányta ki?



2021. febr. 4. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Habzsol? Az enyémek akkor hányják ki.
2021. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egyszerre akar enni többet, nem tudom, régebben ez nem fordult elő. Hidegen nem lesz baja tőle?
2021. febr. 4. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hidegen nem szoktam adni, vedd ki a hűtőből kaja előtt kb fél órával és akkor szobahőmérsékletű lesz.


Viszont ha csak egyfajta kaját hány ki rendszeresen, akkor lehet érzékeny a gyomra és mást kell kipróbálni.

2021. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!