Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska farka eltort mit lehet...

Macska farka eltort mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Volt allatorvosnal nem kototte be csak szurikat adott neki meg par gyogyszert.Ez 2 hete volt de meg mindig nem mozog a farka csak huzza magautan.Soha nem is fog mar visszaterni az erzekeles bele?nem a konkret farka tort el hanem ahonnan indul a farka az felett 1-2 centivel.Ott van is egy pup neki de hiaba piszkaljuk a farkat nem erzni

2021. febr. 9. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én elvittem volna egy másik orvoshoz. Mert szerintem szurikkal nem nagyon tud segíteni egy törésen a doki. De valószínűleg már nem fog mozogni. :(
2021. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy törés nem gyógyul meg 2 hét alatt, több hónap is kellhet neki. De igen, sajnos az is benne van a pakliban, hogy nem fog már úgy mozogni neki, mint régen.
2021. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Jezus, szegenyke 🥺
2021. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
H történt amúgy az eset?
2021. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg egy másik orvosnak, sajnos előfordul, hogy félrekezelik.
2021. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hogy hogy tort el neki egyszer csak hazajott es furan viselkedett, akkor nem tudtunk elerni egy allatorvostsem, utana jobban lett de azert elvittuk megnezetni es ez lett.Antibiotikum, etvagygerjeszto meg ilyen olyan gyogyszerek+szurik utan igazabol jobban lett es mar olyan mint regen csak szegenynek a farka nem mozog es felek hogy igymarad.Sajnos mindig lepisili es tiszta kosz neki mert nem erzi hogy raul pisiles kozben
2021. febr. 9. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel surgosen kezdeni kene valamit. Altalaban a bena testreszeket amputalni szoktak, mert csak tobb gondot okoz, ha marad. Rontgen se volt gondolom, meg semmi, szoval keressetek egy masik orvost, aki hajlando foglalkozni is a macskaval. Ja es persze innentol kezdve benti cica legyen, mert jelenlegi allapotaban nem kene kirakni. Aztan meg ha amputaljak esetleg (nem biztos!), akkor meg foleg nem lesz alkalmas a kinti eletre.
2021. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy macskám akinek tini korában nagyjából az 1/3a a farkámak eltörött. Mivel a farok nem egy sima csont ami beheged, hanem a gerincoszlop folytatása ezért az esetek túlnyomó részében nemcsak deformált, hanem lebénult marad. Nem lehet vele semmit se tenni, doki levágja aztán kész. Bár az enyémnek nem volt le vágva, mozgatni nem tudta de ha megfogtam neki akkor észre vette. Ha le ült akkor pedig nem sima volta hanem 30-45 fokos szögben be volt hajlítva.
2021. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!