Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítva lesz jövőhéten...

Ivartalanítva lesz jövőhéten a lány cicusunk nagyon féltem konkrétan már azzal álmodok hogy visszük és féltem mi lesz ha... Bele se merek gondolni.. nektek hogy viselte? Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Nekünk olyan mintha a gyerekünk lenne bearanyozza a napjainkat és nagyon nagyon féltem. Sajnos olvasni rosszakat is és az orvos is mondta hogyha 1000 vizsgálatot fog elvégezni akkor se 100% hogy nem lesz komplikáció. 4 klinikával beszéltem mindenhol ezt mondták :(. Injekcióval fogják altatni és 1 óra múlva majd lehet érte menni. 10 hónapos a picurkánk.

2021. febr. 9. 13:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem minden ismerősöm ivartalanított macskát és kutyát is, és egyiknek se lett semmi baja. Persze kell mondani, hogy van kockázat, mert akkor nem lehet őket perelni, de ennek elég csekély az esélye.


Én macskám 3 napig aludt és bágyadt volt (nőstény), de nem lett semmi baja. Mai napig egészséges és elhízva sincs.

2021. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!