Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Budapesten jo allatorvost...

Budapesten jo allatorvost keresek, tudnatok ajanlani valakit?

Figyelt kérdés

A macskamnak leukozisa van, eddig tunetmentes volt (5 evig) azonban par napja hasmenese van. Volt allatorvosnal, kapott ket gyulladascsokkento szurit, be van gyulladva a veseje es a bele, ezt mondta, eddig jutottunk. Ugy erzem, hogy csak azert, mert van egy alapbetegsege, rafog arra mindent, visszahivott ugyan hetfore, de nem tudom, hogy hajlando-e csinalni egyeb vizsgalatokat. Eleg rosszul nez ki szegeny cicus, azonban eszik-iszik, jatszik, de fogyott sajnos. Ki akarom deriteni mindenkeppen, hogy tenyleg a leukozis a problema, vagy estleg mas, allergia, cukorbetegseg, mittudomen, akarmi, illetve szeretnem, hogy a megfelelo ellatast megkapja.

Tudom, hogy a leukozis nem gyogyithato, tudom, hogy eljon az a pont, amikor el kell engednem ot, de addig szeretnek mindent megtenni, amit csak lehet.

Tehat keresnek egy lelkiismeretes orvost, aki tudja fogadni es hajlando vele foglalkozni, tudnatok ajanlani valakit? Nagyon szepen koszonom!


2021. febr. 12. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mancsok rendelő (két helyen), dr. Csikós Károlyt keresd.

[link]

2021. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom az Angelust, nagyon meg vagyunk velük elégedve.

angelusallatorvos.hu

2021. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állatorvos tudomány egyetem klinikáján dr, Simon Csillát ajánlom. Vagy 4x mentette meg a kutyám életét.
2021. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2021. febr. 13. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!