Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok ajánlani jó és MEGFIZET...

Tudtok ajánlani jó és MEGFIZETHETŐ állatorvos Budapesten vagy Pest megyén belül?

Figyelt kérdés

Bp-i vagyok ugyan, de diákként olcsón utazom Pest megyén belül. Pár napja került hozzám egy talált cica, állatorvoshoz kell vinnem holnap.

A probléma ott kezdődik, hogy diák és önellátó vagyok, illetve hónap vége van, és nagyon kevés pénzem van... Szóval valami jó és megfizethető dokit keresek.


Kérlek segítsetek!



2016. nov. 30. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az olcsó elég relatív, ezért irok példàt: míg nàlla a nőstény ivartalanítàsa tízezer ft. Addig a tőle két km- re lévő dokinal 21 ezer. A kandur 5000 ft mig a màsiknàl 15 ezer. Ha pl tàlyoggal vagy inny gyulladas labficam stb.- vel viszed max 3000 ft- ot kér mig màshol vizsgàlati dij és azon felül a kezelésért elkért pénz.
2016. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sorry. Privinek szàntam.
2016. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikerült elvinni a cicust?
2016. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült, találtam egy jó helyet egy kis segítséggel. Cica jól van, éppen gyógyszeres kezelés alatt van, de nagyon szépen javul :)
2016. dec. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!