Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi van hátra a cicámnak?

Mennyi van hátra a cicámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Rettentően aggódom a cicámért. 12 éves, nőstény. Sajnos anno nem lett ivartalanítva, de sosem születtek kölykei mert benti cica. Én már rég elköltöztem otthonról, anyukámmal élnek együtt.

Pár hónapja vettem észre rajta egy nagy csomót, meg is lett műtve, mint kiderult, emlődaganat volt. A műtét nagyon megviselte, de pár nap múlva újra erőre kapott. Pár napja viszont erőtlen, kevesebbet eszik, kedvetlen, fogyott is. Az állatorvos megrontgenezte, vizsgálta. Kiderult, hogy víz volt a tüdejeben, erre vizhajtot kapott, azt szedi most. Viszont továbbra is keveset eszik, olyan kis szomorú és nyavogni is kevesebbet nyavog, mintha feladta volna az életet. Csak fekszik a kis dobozában, néha megy csak ki a konyhába enni. :( Megszakad a szívem érte. Attól félek, valami áttéte lehet, amit a röntgen nem mutat ki, vagy kiújulhat nála a daganat, és nem veszi észre az orvos.. Bár minden héten viszik anyuék orvoshoz. Milyen lehetőségeink vannak, történt már ilyen valakivel?



2021. febr. 14. 16:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Anyukám nem szeretné máshova elvinni, bennük bízik meg, illetve állítólag legjobbak a városban.. Megse tudnak konkrétumot, hogy miért van ez a víz a tüdejeben. Ha rajtam múlna, én vinnem máshoz is, de sajnos én nem lakok már itthon, így nem én döntök.
2021. febr. 21. 09:49
 12/20 A kérdező kommentje:
A lelki háttér megvan, ez a cica igazi csaladtag, együtt nőtt fel velem, anyukám második gyereként kezeli..😆 Szóval minden figyelmet megkap.
2021. febr. 21. 09:51
 13/20 anonim ***** válasza:
Reméljük a legjobbakat!
2021. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicátok? Mi volt az orvosnál, sikerült valamit kideríteni, hogy mi lehet a baj?
2021. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Sajnos továbbra sem tudja megmondani az orvos hogy mitől van.. Azóta csak rosszabb lett sajnos, köhögő rohamok jönnek szegenyre rendszeresen, fullad, nem eszik, csak iszik. Rettentő érzés, éjjel nappal ezen jár az agyam.

A héten minden nap infuzioval kapja a gyógyszert, minden nap mennek az orvoshoz. De már anyukám is belatja hogy el kell vinni máshova, egy allatkorhazba viszi pénteken. Remélem ők, jobb felszereléssel többet tudnak majd mondani. Ha addig meg kibirja szegény kiscicám..

2021. febr. 24. 22:19
 16/20 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz és kiderül mi a baj.
2021. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sajnos a cicám itthagyott minket. Ő egy lelki sebeket meggyogyito, bölcs, nyugodt hölgy volt, nem csak cica. Csaladtag nálunk.

Köszönöm akik szurkoltatok a felepuleseert,mar nem szenved szegény többet.

2021. márc. 2. 07:45
 18/20 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon sajnálom a cicádat, őszinte részvétem miatta🖤

A mi cicánk nagyjából 10 éve hagyott itt minket, ő is beteg volt már. Akkor anyának azt tanácsolta egy rokonunk, hogy még mielőtt meghalna, engedjük ki a szabadba, ott nyugodtabban távozhat majd a lelke. Végül nem tettük meg, de a hiánya mai napig erős néha.

Kitartást kívánok Neked és az egész családodnak! A cicád már egy jobb helyen van, mint ez a világ..

2021. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Fogadd őszinte részvétem! Igen, rengeteget tudnak adni, csodálatos lények. Sok erőt kívánok, a lényeg, hogy láthatóan szeretetben és törődésben teltek a napjai a legvégsőkig.
2021. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tüdejét hogyhogy nem röntgenezték meg? Ennél a betegségnél ott mutatható ki legelőször az áttét. Olyankor már nincs mit tenni. A cicád is valószínűleg ezért fulladt. Fura ez az orvos, ha lesz új cicátok, ne vigyétek hozzá többet. Totál nincs képben. Mondjuk egy emlőrákkal semelyik sem tudott volna többet kezdeni, de legalább ti jobban tisztában lettetek volna a helyzettel. Másrészt egy ilyen orvosra rámehet a következő cicátok.
2022. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!