Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valakinek gyógyult már meg...

Valakinek gyógyult már meg cicája FIP (fertőző nedves hashártyagyulladásból). Mit csináltatok vele? Nagyon várom a válaszokat!

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A FIP tudtommal halálos és gyógyíthatatlan. Csak a tüneteit lehet némiképp enyhíteni, de max. hónapokkal hosszabbítja meg a macska életét. Bár nem volt FIP-es macskám, de én így olvastam.
2010. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog meggyógyulni, ha előjött. Sajnos. Ha csak tesztelt és pozitív, az nem azt jelenti, hogy mindjárt meg is hal, mert lehet nem jön elő rajta sose, de az is lehet, hogy jövő hónapban előjön.
2010. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia!Nekem volt egy gyönyörű fekete perzsám,a világ legkedvesebb macsekja volt,nem volt még egy éves mikor feltűnt hogy prüszköl és fogy.Elvittem dokihoz,azt mondta náthás,semmi komoly.Nem hittem neki,ezért elvittem egy másik dokihoz,ő azt mondta szerinte FIP-es,és volt egy csomó is a pociján.Vett mintát belőle,megműtötte,elküldte szövettanra,Sziszike már a műtét utáni altatásból sem tért magához.Bárit megtettünk volna azért hogy életben maradjon!!!!!Soha nem ment ki a lakásból,nálam született,nem is értem hogy lett beteg!!!:(:(:(A FIP-ből nem gyógyul fel soha :( Sajnálom a cicádat!!!!!
2010. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ivettkke válasza:

Akkor én nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy 1 hónap után meggyógyult a cicám!

Kb. 1 hónapja láttam, hogy mekkora a hasa a kandúr cicámnak... még poénkodtunk is, hogy biztos megevett egy galambot, vagy valami...

De 3 nap múlva is ugyanakkor hasa volt...

1 hónapja hétfőn elvittem az állatorvoshoz, épp szabadságon volt, 1 hétig nem is dolgozott...

Utána hétfőn elvittem a cicámat, mondta, hogy mi van, én akkor már sejtette, megsirattam, de megpróbáltam neki mindenből a legjobbat megadni... Hétfőn, Szerdán és pénteken kapott gyulladáscsökkentő és lázcsillapító injekciót, semmi műtét, semmi lecsapolás...

Holnap lesz, hogy 9. alakalommal kapja az injekciót, és a hasa visszanyerte eredeti formáját, és már nem lehet kitapogatni a cicám gerincét... mert 3 héttel ezelőtt meg lehetett számolni az összes csigolyáját!


LUCIFER MEGGYÓGYULT!

2012. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, valóban meggyógyult?
2017. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!