Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőtt már a macskátok karma a...

Nőtt már a macskátok karma a talppárnájukba? Ha igen mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért nőtt volna? A tiéd hol él hogy nem koptatja? Körömvágó is létezik...
2010. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem, de sztem akkor menj macskakozmetikába ott sztem meg tudják csinálni, de amúgy láttam már körömvágót kifejezetten macskának is pl a fressnaph-ban, eddig el nem tudtam képzelni, h az mire lehet jó, gondoltam, h csak amolyan lukszus "hülyeség", de úg ytűnik, h van, amikor kell. Gondolom teljesen benti cica, ezért nem kopik a körme...
2010. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Ha lenne macskám, és ha ez megtörténne velem... Mondjuk tüstént elvinném állatorvoshoz.
2010. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A kérdező egy szóval se mondta, hogy neki történt volna már ez , de a sok lenéző ember egyből arra következtet , hogy milyen hülye és miért nem viszi el állatorvoshoz -_-" Ebből kezded elegem lenni...

Na de nekem nem történt még ez a cicáimmal (mondjuk most éppen nicns) , de maegtörtént volna elvittem volna állatorvoshoz.

2010. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Egy fórumból:


"A karom túlnövése szoba cicáknál, illetve öreg macskáknál fordul elő főként. Onnan lehet észrevenni, hogy járáskor kopog a csempén/padlón a karom, esetleg bizonytalan a járása, vagy csúszkál a cica. "


Az a helyzet, hogy az én macskámnak sajnos belenőtt a talppárnájába és egy picikét sántít is. Könnyű mondani, hogy vigyem el.. Sajnos nem olyan egyszerű. Ha beteszem a macskaszállítóba, olyan hangot ad ki, mintha szúrnánk egy késsel, így nem vihetem végig az utcán. Kellene nyugtató vagy altató, mert anélkül a kozmetikus vagy az állatorvos se fog tudni elbánni vele.

2010. okt. 26. 17:21
 6/19 anonim ***** válasza:
zene a fülbe, a doki meg megoldja.
2010. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csacska, sajnos most igazuk lett :(
2010. okt. 26. 17:21
 8/19 anonim ***** válasza:

Inkább orvoshoz vidd, ne kozmetikushoz.


Figyi, nekünk egy sziámink van, tudod milyen a hangja?


http://www.youtube.com/watch?v=rydst78bb_k&feature=related


Ez az alap. Na most képzeld el, ha nem tetszik neki valami.


Ráadásul nincs kocsink, így busszal visszük dokihoz. Végig ordítja az utat, de leszarom ki mit gondol, ha orvos kell orvos kell. A gyerekemmel sem fogok itthon maradni, ha orvos kell neki, mert mi van, ha sír, és akkor mások mit gondolnak.

2010. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Be ne nyugtatózd! Inkább takard le a dobozt, sokszor az is segít. Az meg az orvos baja lesz hogy fog elbánni vele.
2010. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pedig orvoshoz kéne vinni. Az enyém is végig énekeli az utat minden alkalommal, ettől nem lesz semmi baja, a karomtúlnövéstől viszont igen.
2010. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!