Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Száraztápból milyen márkát,...

Száraztápból milyen márkát, ízt adtok? Esetleg többfélét, keverve vagy mindig mást?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2021. febr. 17. 12:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
14%
Mi whiskysst szoktunk adni gyakran de sokszor más félét is veszünk. Nem annyira számít nálunk a márka a lényeg hogy nem mindig ugyanazt vesszük mert kicsit egyhangú lenne. Ha van többféle is otthon én néha keverem is.
2021. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Happydog

Néha egy egy falat konyhai maradék. Csak az öröm kedvéért

2021. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Brit Premium. Csirkés, vagy lazacos. Illetve általában ivartalanított macskáknak valót veszek (az csirkés), viszont az utobbi néhány hónapban ahhoz elég nehezen tudtam hozzájutni, előfordult hogy sima felnőtt macskásat kellett vennem. Ezeket szoktam keverni, most is épp keverve esznek felnőttet meg ivartalanítottat, mert nemrég sikerült hozzájutnom az utóbbihoz. Talán mostmár sikerül is megint állandóra beállni az ivartalanítottra.
2021. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Wild Freedom száraz kaját veszek neki, kacsás ízesítésűt, illetve Applaws tonhalas konzervet.
2021. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Feringa kacsás

Concept for life- all cats


Korábban próbáltuk az applaws kacsásat, premiere dentalt, nem jöttek be.

2021. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi Wild Freedommal etetjük őket: az ízeket havonta válogassuk (addig elég 3 csomag 2 kg-os táp): kacsás, lazacos, marhás, bárányos és kb. az összes ízt.
2021. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szárazból csak Purizont kap, ez a kedvence és ár-érték arányban is rendben van.
2021. febr. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Purina:Mindegyik zt ajánlani tudom mi keverve szoktuk adni nekik
2021. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Purizon vagy Applaws, mindig próbálok más ízt venni belőle hogy ne unjon rá. Mivel szereti ezeket, ezért már 2 kg-s adagot veszek, előtte a legkisebből vettem néha Royal Canon babycatet vagy Happy Catet. Most már azokat csak akkor veszem ha elfogy hirtelen és még nem érkezett meg a másik adag az applawsyól/purizonból. Úgy vettem észre hogy az én cicám jól tűri, sőt szereti a monotonitást, nem zavarja ha ugyanazt kapja sokáig.

Most éppen csirke-lazac Applaws van terítéken

2021. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Premiere, az enyémek főleg a halasat szeretik, szárazból azt veszek a legtöbbször, nedvesből vegyesen össze vissza mindenféle ízt (azt napi egyszer kapnak, szárazat kétszer).
2021. febr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!