Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Holnap reggel 9-re visszük a...

Holnap reggel 9-re visszük a 10 hónapos lány cicánkat ivartalanítani, mire figyeljünk előtte és utána?

Figyelt kérdés

A doki mondta hogy műtét előtt 12 órával ne egyen inni ne igyon előtte 3 órával. Injekcióval fogják altatni.

Egyéb készültség kell?

Nem fog kapni kisruhát doki nem javasolja azt mondta hogy jobban ingerli a macskát. Bízom benne hogy igaza lesz...

Nagyon izgulok és félek is hogy mi lesz hogy lesz... Első cica akit viszünk ivartalanítani. A műtét után folyamatosan figyelni fogom az nap este is végig fent akarok lenni vele amennyire tudok és figyelni mikor mit akar. Jajj nagyon aggódok már túl akarok rajta lenni... Mire kéne még felkészülni? Tuti kihagytam valamit...



2021. febr. 17. 18:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy viselte a beavatkozást! Remélem, hogy minden simán ment!
2021. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Eddig amik történtek:

Túl vagyunk a műtéten, szerintem nagyon jól viselte szinte azonnal ebredezett utána! Haza hoztuk picit járkált nagyon kómásan majd aludt néha felkelt volt wc-n is. 13:00 után felkelt és járkált teljesen normálisan! Lehidaltam konkrétan! De utána egyszer csak megtorpant és ahogy ült úgy dulongelt hol jobbra hol balra.. na mondom gyerünk vissza aludni. Felkelt vagy 3x a tálkájához sietett meglökte (így jelez ha éhes) aztán vissza jött az ágyra és alszik azóta is. Nem tudom hogy mikor adjunk neki... Nem látom annyira stabilnak... De étvágya 10000% hogy lenne :)

2021. febr. 18. 14:19
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja meg hányás sem volt még egyenlőre el sem mozdulunk mellőle. Komolyan! Folyamatosan mellette vagyunk követjük:)
2021. febr. 18. 14:22
 14/19 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag már sír a kajáért!

Én úgy gondolom hogy szinte teljesen ki ment belőle az altató egy minimálisan talán talán még van benne de a szék hattamlajan mászkál járkál rajta kb 5 cm széles és teljesen stabilan megy. A földön pedig szalad egyik szobából a másikba kád peremén is ugyan úgy sétál mint előtte.

Szerintetek merjek neki adni enni? Annyira rossz látni ahogy enne...elbujtunk enni hogy ne lásson mert kb rám ugrott volna...

2021. febr. 18. 17:07
 15/19 anonim ***** válasza:

Na, örülök, hogy könnyen ment!


Ehet nyugodtan, csak kisebb adagot adj neki!

2021. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha jól van, akkor már ehet, ihat.
2021. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Már tegnap este 2 alu tasakost benyomott úgy evett mint a gép :D

Mosakodik rendesen néha bele-bele nyal a sebbe de én szerintem véletlenül mert különösebben nem foglalkozik vele. Számomra meglepően jól viselte az egészet. Mindig elfelejtem hogy ő egy cica, "aki nem a panel 8.emeletén őshonos" és 9 élete van :)

2021. febr. 19. 08:15
 18/19 anonim ***** válasza:
8-as vagyok.Én mondtam neked,hajlamosak vagyunk túlaggódni.Engem full kiröhögött az orvos annyira aggódtam a lánycicámért.Aztán tényleg fölösleges volt.Ám örülök hogy jól van cirmikéd🙂
2021. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szinte engem is kinevetett de inkább ilyenek legyünk mint hogy le se .... :)
2021. febr. 19. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!