Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A zabagép macskám már a másik...

A zabagép macskám már a másik macska ürüléket is megeszi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy voltuk mindenféle kivizsgáláson, nincs semmi testi baja és igen, kap enni bőven.

Csak imádja a hasát.

Folyton enne, ha egyszer hibázok és elől marad valami(mosogatóban egy edény, amiben kaja volt vagy egy szalvéta, kajaszaggal) akkor ellopja és megeszi a szalvétát, zacskót vagy kitakarítja a edényt.

Odáig jutottunk, hogy kiszedi és megeszi az alomból az ürüléket. Még a kutyám se csinál ilyet. Mégis mit csináljak?! Már mindennel próbálkoztam, rászólok, elküldöm, annyit értem el, hogy a jelenlétemben nem próbál semmi ilyesmit csinálni, de amint elmegyek remegve, megfeszülve jár végig minden négyzetmillimétert kaja után. Szó szerint megszállott. Láttam egy dokumentumfilmet egy kutyáról, akivel kiskorában lézerfénnyel játszottak és megszállottá vált. Folyton folyvást ugyanígy remegve megfeszülve kereste a fényt, amikor próbálták leszoktatni, semmi más nem érdekelte, na az én macskám ugyanilyen, csak kajával.



2021. febr. 21. 09:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
pszichológus.
2021. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Mit kap enni?

Lehet hogy kevés számára a tápanyag

2021. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
🤮🤮🤮 Hát az én macskám az alom közelébe se megy ha a másik belement előtte és nem "szellőzött" még ki. Ott valami iszonyat nagy vitamin vagy tápanyaghiány lehet. Ez nem attol van hogy 'zabagép'
2021. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

-száraztáp: Carnilove, Purizon, Applaws, Real Nature Wilderness --> mindig mást, vagy keverve, teljes adag

+

-konzerv: Wild Freedom, Real Nature Wilderness, Animonda Carny, Feringa, Mac's --> fél adag

+

-jutalomfalat: [link]

2021. febr. 21. 09:33
 5/18 A kérdező kommentje:
+ szőroldó paszta + multivitamin kölyökpaszta !!!
2021. febr. 21. 09:34
 6/18 A kérdező kommentje:
Utóbbi kettő Smilla márka
2021. febr. 21. 09:34
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Uhh. Nekem is van beles macskám és a lányoméknél egy szó szerint minden sz*rt fölzabáló kutya, de a kettő kombinációja még nekem is új.

Próbáld bővíteni a palettát, nyers máj, csirkehús, sovány túró, tojás. Kanálka natúr joghurt. Macskatej. Hátha vitaminhiánya van

2021. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De a tápok teljes értékűek, ezek pedig drága és állítólag szuper prémium minőségűek, meg vitamin pasztát is kap, kizárt, hogy hiánya legyen, plusz a vérképe is tökéletes !

Szerintem csak felfedezte, hogy a k@ki is kaja, csak már nagyjából megemésztve.

Miért, a szalvéta sem étel, de kaja illata van, meg az alutasakos kaja zacskó sem ehető, mégis megeszi.

2021. febr. 21. 09:57
 9/18 A kérdező kommentje:

Aztán a zacskóban meg a szalvétábna sincs vitamin, csak érzi a kaját rajta.

Gondolom az ürülékben is érzi valamennyire ....

2021. febr. 21. 09:58
 10/18 anonim ***** válasza:
hát akkor ne adj puszit az orrára
2021. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!