Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után a lány...

Ivartalanítás után a lány cicátok mennyi ideig volt lassú, kedvetlen, ingatag mozgású stb?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem többféle műtèt van .

Lehet van akinél az egész mehet kiveszik, valahol csak elkötik ha jól tudom. És mostmár legtöbbször laborszkópiásan távolítják el,nagyon kicsi vágással.

Cicafüggő, az altatásnak is vannak különböző fajtái.

Dokival konzultálj mindenkèppen.


Réges kb hét éve a másik macskákat megviselte. Gyerek voltam, ezért nehéz felidèzni. De volt olyan cica akit kézből kellett etetni,mert gyenge volt napokig a műtét után.

2021. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen ébredt altatásból. Legalább egy nap volt, mire úgy-ahogy magához tért, és már egyenesen tudott menni.


Hogy meddig lett volna kedvetlen, azt nem tudom, mert elkövettük azt a hibát (csupa jószándékból), hogy műtéti ruhát vettünk neki, és azt adtuk rá, hogy szegénynek ne gallérja legyen.


Olyan depis volt benne, hogy csak üldögélt egész nap.


Aztán miután lecseréltük a gallérra, megindult. Először hátrafelé (ösztönszerűen ki akart hátrálni az "alagútból"), aztán egyre többet előre. Az utolsó napokban már ugrált is benne, meg rohanás közben beakadt a küszöbbe a gallér alja. Fennakadt egy párszor elbújás közben is. :D

2021. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2 nap volt.Utánna olyan volt mint szokott.
2021. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
1 hétig nagyon maga alatt volt. Alig evett alig ivott, folyton elbújt, alig jött elő. Bele voltam betegedve mi lesz így vele, de 1 hét letelt utána kezdett visszatérni bele az élet. Most örülnék ha kicsit nyugisabb lenne 😃
2021. febr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!