Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr cicák ivartalanítás...

Kandúr cicák ivartalanítás után könnyen felépülnek?

Figyelt kérdés

A héten ivartalanítják a 2 cicámat, mindketten kandúrok. Ébredező állapotban fogják őket visszaadni, és mondták, hogy előtte 12 órával már ne egyenek semmit. Egy kicsit izgulok, minden rendben lesz-e, elég sok rémtörténetet hallani.

Mire számíthatok a műtét után, könnyen fel fognak épülni? Milyen tapasztalataitok vannak? Hogyan tudom nekik biztosítani a megfelelő környezetet az utána levő pár napban (benti cicák)?



2021. márc. 1. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kandúroknál ez egy nagyon egyszerű műtét, már másnap olyan lesz mint régen, itt csak a heréket távolítják el.

Nekem a szuka kutyusom lett ivartalanítva most pénteken, 10 évesen.

Én is nagyon izgultam, de már úgy szaladgál mint műtét előtt.

Nyugi, nem kell aggódnod...

2021. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámat decemberben műtötték. Az első pár órában kicsit gyengébb volt, vonszolta magát, de aztán meg jobban pörgött, mint előtte meg olyan volt a szeme, mint a lapostányér. Pedig ő lassan 9 éves és FIV-es. Szóval szerintem nem kell aggódnod.
2021. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nem nagy cucc! Enni, inni valót eldugni, mert az egyik nálunk fogott egy egeret, majdnem megfulladt.


Másnap már azt sem tudták, hol jártak a fiúk!


Aznap kicsit kótyagosak, még tart az altató, ilyenkor be is pisilnek. Ilyenkor azért figyelj rá, legyen vele valaki mindig, ne engedd ki! Másnap már semmi baj nem lesz! Ha esetleg baj lesz, vidd vissza, de nem nagy dolog, nem szokott!

2021. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kimegy belőlük az altató, olyanok lesznek, mintha mi sem történt volna.
2021. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és tapasztalatokat, így egy kicsit megnyugodtam! :)
2021. márc. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!