Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú cica ivartalanítás után...

Fiú cica ivartalanítás után ez normális?

Figyelt kérdés

Ma reggel ivartalanították 2 fiú cicámat. Minden rendben ment, ébredezve kaptuk őket vissza, azóta pihennek, már túl vannak az imbolygó pici sétálgatáson is a szobába. Mikor ez elmúlt, ettek is egy picit, ittak is, pisiltek is (egy picit büdöset), azóta már csak bágyadtak, pihennek.

Az egyikőjük lehet, hogy megpiszkálhatta, vagy nyalogathatta a kis golyói helyét, és azóta egy minimálisan vérzik. Azóta tettem rá nyakpárnát, szerencsére észrevettem szinte azonnal, hogy ezt megakadályozzam, eredetileg nem is kellett volna az orvos szerint. Egy kicsit aggódok, normális dolog ez, és feleslegesen aggódok? Ha holnap reggel is vérezne még (akar egy picit is), visszavigyem, hogy megnézze az orvos? Bízom benne, hogy holnapra már elmúlik, de más tapasztalata is érdekel, nekem ez az első, hogy ivartalanították a cicám. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2021. márc. 3. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Néha előfordul egy minimális vérzés, de én ajánlom, hogy ha holnap is fennáll a probléma, akkor hívjátok fel az orvost és kérdezzétek meg őt. Ez a legbiztosabb, hiszen lehet, hogy megspóroltok egy felesleges utat.
2021. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsére már semmi baja, nem vérzik. Mintha mi sem történt volna. Köszönöm szépen a választ!
2021. márc. 4. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!