Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit vegyek macskának fülatka...

Miss Endzsi kérdése:

Mit vegyek macskának fülatka ellen? A másik macska kapott cseppet az orvosnál, de most nincs pénzem 15 ezret kiadni rá, van valami olcsóbb csepp?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Advocate csepp. Fogalmam sincs már, mennyibe kerül, de biztos nem 15ezer forint. Állatpatikában kapható.
2021. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vénynélkül lehet venni?
2021. márc. 5. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Persze.
2021. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nem viszem el a macskát is kiválthatom?
2021. márc. 5. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Állatpatikában lehet kapni, mint írtam. Miért vinnéd el a macskát? Ez gyógyszertár, nem állatorvos.

Nekünk állatorvos ajánlotta, akut fülgyulladásra, visszatérő atkásodásra. A csomagoláson rajta lesz, milyen sűrűn lehet alkalmazni. Nem az állat fülébe kell csepegtetni, szóval fájlalni sem fogja.

2021. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gondolom az orvos írja fel, látatlanban, miért bízná rám a diagnosztikát
2021. márc. 5. 21:24
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Én nem értelek.

Kérdezted, hogy vény nélkül kapható-e.Mondtam, hogy igen. Erre írod, hogy állatorvos írja fel... NEM.

Bemész, megveszed, kész. Ahogy magadnak is csomó mindent megvehetsz vény nélkül. Mi ezen olyan bonyolult?... Ugyanolyan jellegű, mint a bolha meg kullancs elleni cseppek.

2021. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rosszul emlékeztem mit írtam, köszi.
2021. márc. 5. 21:32
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Állatpatikában dolgozom, az advocate csepp vényköteles!! Csak olyan patikában adhatják ki vény nélkül ahol állatorvos is dolgozik (ilyenből elég kevés van). Nálunk sincs állatorvos, szóval nem adjuk ki.
2021. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, nálunk kiadják, mind a két helyen a városban. Nekik is szólnod kéne, hogy ne adják ki...
2021. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!