Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicával ebben a...

Mi legyen a cicával ebben a helyzetben? 15 éves cica elajándékozása hogyan?

Figyelt kérdés

Idős édesanyámról van szó, akinek van egy 15 éves benti cicája. Sajna anyukám állapota az időben nagyon megromlott, nem tudja ellátni magát, ezért hozzánk fog költözni, de a cicát nem tudjuk befogadni lakásba, mert a kisfiam allergiás a szőrére.


Hogy kezdjek el gazdát keresni? Tudom, nem jó elválasztani őket, de nincs más megoldás, ez van. Anyukám is elfogadta a helyzetet, habár nagyon szereti a cicát.



2021. márc. 9. 10:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
15 évesen már sehogy.
2021. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
83%
Van szőr allergiára tabletta...
2021. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Fogadjátok be, csináljatok neki külön helyet kint, ha kertes házba laktok.
2021. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
Ez inkább a "nem akarás" című kategória. Szegény cica, odaadnátok egy idegennek, miközben az egész életét ott élte le a gazdájával..
2021. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szívem szakad meg a cicáért és az anyukádért is...

egy 15 éves cica már nem olyan izgága meg mozgásigényes. Én megpróbálnám azt, hogy csak anyukád szobájában legyen, ne jöhessen onnan ki. HÁTHA így működik. Akkor nem kellene őket egymástól elszakítani.

2021. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Muszáj lesz, én nem fogom e miatt gyógyszerrel tömni a gyereket és a férjem sem. Anyámmal már meg lett értetve, hogy vagy tiszteletben tartja az unokáját vagy ide nem jön. Ennyi.
2021. márc. 9. 10:17
 7/36 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már a macskához odaengedni a gyereket, fuldoklás lett a vége sajnos :(
2021. márc. 9. 10:18
 8/36 anonim ***** válasza:
94%

"Anyámmal már meg lett értetve, hogy vagy tiszteletben tartja az unokáját vagy ide nem jön. Ennyi."

Hát grat. A pofám leszakad.

2021. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
Borzalmas ember vagy. Undorító a stílusod. Meg fogod öletni a cicát,de anyáddal sem leszel kíméletes.
2021. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem fogom a gyerek egészségét kockáztatni, nem érdekel mit gondolsz. Borzalmas vagyok, mert egy macskát nem helyezek a gyerekem elé? Ám legyen, szerintem meg az az undorító, aki ezt így gondolja. Anyám meg nem egy ilyen lüke aladár, hogy ezt ne fogadja el.
2021. márc. 9. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!