Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel takarjam le a kerti...

Mivel takarjam le a kerti homokozot, hogy a szomszed macskaja ne piszkitson oda?

Figyelt kérdés

Nagymeretu fa homokozonk van a kertben, amibol nem tudjuk (vagy is tul bonyolult lenne) kiuriteni a homokot telire.

Az egyik kornyekbeli macs felfedezte maganak, igy kellemesen idejar elvegezni kisdolgat. Nem tudom mivel takarjam le, amire nem szivesen lepne ra, vagy bujna be ala. Eredetileg egy suru halo jar hozza, amivel le van takarva, de ez ala is kellet tennunk nylon takarot, mert folyton felturja. De sajnos ez sem valt be, mert ez ala bemaszik.

Mar tobb 10 kg homokot dobtam ki a kukaba, ami be volt szennyezve, es nagyon feltem a pici gyerekeimet is az allatok uruleke okozta fertozesektol.

Tud valaki tippet adni, hogy "riasszam" el a macskat, vagy mivel tudnam leboritani a homokozot?


2010. aug. 18. 16:12
 1/2 anonim válasza:
vegyél egy akkora fa lemezt, vagy kartonlemezt vagy hasonlót és teddrá, csak akkor fedd fel mikor a gyerekek játszanak
2010. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél egy akkora nagy pozdorja lemezt, mint a homozoó, vagy vhetsz két feleakkorát is, azt könnyebb mozgatni. Aztán szögelj rá kertészeti fóliát, hogy ne tudjon elázni.


És akkor az lesz a takaró. Azt nem tudja lelökni a macs.

2010. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!