Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskamnak?

Mi baja lehet a macskamnak?

Figyelt kérdés

10 eves lany macska, panelben.


Ma eszrevettem hogy a lakasban ossze vissza kakalt, kihanyta az etelt, es furan tartja a hatat is.

Ha kozeledunk hozza morog, egyebkent sem baratsagos macska, de a macskaalmot megfeloen hasznalta eddig mindig.


2 hete kap konzerv kajat, eddig purina one szaraz kajat kapott, sosem volt semmi baja.


Kora ellenere nem nott meg, vekony, kicsi maradt.

Sima utcai szurke macska.


Szivesen fogadnek tanacsokat, ki mit javasol


Koszonom


2021. márc. 12. 20:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet a cicával?
2021. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Na mit mondott a doki?
2021. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Jobban lett reggelre, felhivtam a dokit.

Azt mondta, ha fekszik, hagyjam, adjak neki parizsit, meg friss vizet, ha nem javul vigyem be.


Lementem vetten neki, de ahogy lattam rajta a kezembol kitepte volna, igy csak apro cafatokat adtam neki, iszik is boseggel, meg alszik a pledbebujva.

Anyam lefekudt aludni, rafekudt, majd anyam megmozdult es megpufolte :D

Marmint a macsek anyamat.

Szoval eddig minden oke, ha baj van akkor doki lesz.

2021. márc. 13. 13:27
 14/26 A kérdező kommentje:
2021. márc. 13. 13:41
 15/26 anonim ***** válasza:
94%
Párizsit, a macskának. Észlény lehet az az orvos. NEM nekik való. Agyon van fűszerezve, tele van tartósítóval, szójával. A lehető legszarabb opció, rosszabb mint a konzerves macskakaja.
2021. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%
Mutasd meg nekem azt az állatorvost, aki párizsit javasol a macskának! Ilyen nincs, nem lehet ennyire hülye valaki... ☹️ Kérlek, keress egy rendes orvost és etesd normálisan a cicát.
2021. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos sok a semmitérő az állatorvosok között is, de ebben az esetben kétlem hogy látta volna állatorvos \ beszélt volna állatorvossal a kérdező, ugyanis a leghitványabból se nézem ki hogy ilyet tanácsolt volna egy össze-vissza ürítő, tehát jó eséllyel emésztőszervi gonddal küzdő macska esetében
2021. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%
Kérlek, vidd el orvoshoz. Amikor nagyon beteg volt a cicám, neki is volt javulás a rosszullétek között, sajnos nem tudták megmenteni, de ha kéne a mai napig minden nap mennék vele orvoshoz..
2021. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Isten ments, hogy barkit is megbatsak, de tisztaban vagytok ti, hogy egy atlag kelet-europai, magyar ember mit ad a macskajabak, kutyajanak enni?


Itt minden rossz:a konzerv, a purina one, a laktozmentes tej, a parizsi.



El sem tudom kepzelni ki mit adhat itt nekik enni adnia macskaknak.

Allatbarat vagyok, de tenyleg, de ez ami mar itt megy enyhen barokkal tulzas.


Ps. Szomszed macskaja 19 evig elt, kerdezem mit evett ez a macska?

Rizset,maradekot,coop-os szarazkajat.

Evente elvitte a testverehez (allatorvoshoz) a macskat.

Sosem volt semmi baja...

2021. márc. 15. 15:27
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos, kisközségben élő házaspár vagyunk 2 kisgyerekkel. 2 benti cicánk van, Purizon szárazat esznek (80+% hús), hasonló minőségű Feringa vagy Cosma konzervvel. Ha csirkemellből, marhából, pulykából vagy kacsából főzök, 5-6 kis kockát szoktam nekik sütni fűszer és zsiradék nélkül, ezen kívül maximum egy kis magas hústartalmú sonkát kapnak nagyon ritkán.


Ivartalanítva és oltva vannak, komolyabb betegségekre tesztelve. Az egyiknek érzékeny a szeme, amint elkezd könnyezni/begyulladni, visszük orvoshoz.


Semmi extrát nem kapnak, nincsenek elkényeztetve, de minőségi, nekik való ételt esznek és vigyázunk rájuk. Részemről itt kezdődik a felelős állattartás.

2021. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!