Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az első három képen látható...

Az első három képen látható cica is vörösnek számít?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy az első három linken látható cica vörösnek számít-e. Hallottam már olyan kifejezést, hogy zsemle színű macska, meg, hogy világosvörös macska, ők mik?

Az utolsó két linken lévők tuti vörösek, de végülis ugyanaz a szín, csak világosabb.

1.)

[link]


2.)

[link]


3.)

[link]


4.)

[link]


5.)

[link]



2021. márc. 18. 12:34
 1/10 anonim válasza:
56%
1-2-3 szerintem nem vörösek.
2021. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Az első kettő krémszínű, a többi vörös.
2021. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Ezt így nem lehet. Az első 3 linken kölyök macska van. Sötétedni fog a szőre mire felnő. Az utóbbi kettőn meg felnőtt macskák.

Amúgy igen, vannak világosabb vörös macskák meg sötétebb, de kölyöknek mindegyik világosabb

Voltak vörös macskáim, de más színeknél is sötétebb lesz valamennyivel a macska színe mire felnő. (itt nem a feketéről beszélek) A sötétedés mértéke viszont változó

2021. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Kiscicám olyasmi színű, mint ami az első három képen van (nagyon pici még) , akkor lehet, hogy ha nagyobb lesz, olyan színe lesz, mint az utolsó két képen látható cicának?
2021. márc. 18. 13:00
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezek nem egzakt színmeghatározások, tehát kvázi úgy hívod, ahogy akarod. A második képen lévő szerintem nem számít vörösnek, de a magyar meghatározásokban nem vagyok jártas. Angolban az ilyesmiket champagne-nek szokták mondani általában. A többi vörös, csak van világosabb meg sötétebb. A belinkeltek közül van, ami cirmos-vörös.
2021. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ekkora sötétedés talán nem lesz, azok a nagy cicák valószínűleg kicsinek is sötétebb lehetett. De egy pár árnyalattal valószínűleg sötétebb lesz.
2021. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
A színek a fényviszonyoktól is függnek. Majd sötétedik. Egy éves korára kialakul.
2021. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

#2-es vagyok. Le lehet pontozni, de az első kettő akkor is krém. Olyan színű a a maine coonom, mint az első képen és ő törzskönyv szerint krém-fehér cirmos.

Ilyen világosból nem lesz olyan színű, mint az utolsó 2 képen.

2021. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem igen.
2021. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem olyan színe lesz, mint az első képen látható cicának.
2021. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!