Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskádnak milyen módszerrel...

Macskádnak milyen módszerrel adsz be tablettát?

Figyelt kérdés
Ami neked bevált módszer!

2021. márc. 24. 13:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik malátapasztával bármit bevesz. A másiknak kifeszítem a száját, lenyomom a torkán a tabit, utána beszorítom a száját amíg nem látom, hogy nyel egy-kettőt, különben visszaköpi. Utána kap jutifali, amit előre odakészítek.
2021. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Virslibe belerakom.
2021. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Lenyomom a torkán - kellemetlen nekem is, de ha az egészsége miatt szükséges rossz.


Ez már a végső megoldás volt, mert próbáltunk már minden praktikát: ezerféle erős ízű májkrém, szalonna, kolbász, hal, etc vagy porrá őrülve feloldottuk macskatejben... Áh, szépen körbeette a gyógyszert, a tejet meg otthagyta.

2021. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bizonyos tablettával működött az, hogy egy nagyobb, szaftosabb jutalomfalat közepébe belenyomtam. A másik fajtát bele kellett tenni a szájába. Én a torkán lenyomni nem merném, de ha oldalról elég mélyen sikerül a szájnyílásba betolni a gyógyszert, akkor lenyeli. Legtöbbször legalábbis.
2021. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!