Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nem javul. Hogy lehet...

A cicám nem javul. Hogy lehet hogy semmi eem segít neki?

Figyelt kérdés

Egy hete elvittuk az orvoshoz a cicat. Nem birt szekelni, hányt.

Azt mondta akkor az orvos hogy székrekedés... Vartunk vele ket napot a cica nem lett jobban.

Visszavittük. Kapott beontest,masszirozast, infuziot,injekciot. Azt mondták valami gyulladás lehet ami elzarja a kiutat. Kedden jobban is volt tudott szekelni. Ma mar megint semmi nem volt , puffadt a cica hasa is mintha vemhes lenne.

Telefonáltam ma a cicat holnap reggel vinnem kell.

Egyszerűn már nem értem hogy mi lehet ez. Hogy megint miért van rosszul a cica..



2021. márc. 24. 21:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*sem
2021. márc. 24. 21:38
 2/17 A kérdező kommentje:
Hozzám nőtt a 3 ev alatt. Ugye ezt te sem gondoltad komolyan..
2021. márc. 24. 21:39
 3/17 anonim ***** válasza:
7%

Dehát ennek már befellegzett, hallottad, orvos sem tud segíteni, tényleg menhely, veszel egy úgy cicát idefigyeljél, aztán vmi kiskorú cicust, aztán az is hozzad nő.

Esetleg nézz egy másik állatorvost!

2021. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
És úgy gondolod, hogy a gyakorikérdéseken fogod megtalálni erre a választ? Ha nem bízol az orvosodban keress más dokit, vagy végezd el te az egyetemet.
2021. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Csak hogy valami normális és nem bunkó választ is kapj: ha ez az orvos nem tud vele mit kezdeni, tényleg keress egy másikat, inkább állatkórházat, egyetemi kórházat, hátha ott jobban tudnak neki segíteni. Nem írtad, hogy mennyi idős a cicus, ehetett valamit? Nekem van egy macskám, szintén ilyen gondokkal küzdött, egyszer eltűnt 2 hétre, aztán ramaty állapotban tért haza, aztán szépen rendbe jött, utána viszont egyszerűen nem tudott kakilni, ahol lakunk az állatorvos 2x műtötte meg, ugyanis pár hónap után visszatért a probléma, mind a két műtét során egy szinte kőkemény székletet vett ki a kis beleiből. Aztán miután a harmadik alkalommal ismét beteg lett, elvittük egy kisebb állatkórházba, ahol röntgen, uh és kiderült hogy sörétes puska darabok voltak neki befuródva valahogy a hasához, ami miatt a belei megtekeredtek és nem tudott úgy üriteni, ahogy kellene. Illetve kaptunk szőroldó pasztát is, mert az is megtapadt neki a kis beleiben. Remélem rendbe jön a cicusod, jobbulást neki, ha esetleg nem felejted el, írhatsz mi újság vele!
2021. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Röngen , vérvétel nem ártana. Esetleg egy másik orvos, hogy ő mit mond. Sajnos sokminden lehet. Lehet lenyelt valamit ami nem jön ki.
2021. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is volt régen egy cicám hasonló gondokkal. Még kicsi volt. Én is elvittem, kapott beöntést jobban lett. Akkor azt mondták a dokik ha vele született dolog akkor nem fog javulni. Már mire jobban lett, elütötte az autó. Azóta zárom estére a cicáimat.

De mivel a te cicád már nagy, sztem rendbe fog jönni.Ne aggódj! Írd majd meg mi lett a cicussal.

2021. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

Nem evett valami olyat amit nem kellett volna?

Valami házi praktikas hashajtót nem próbáltál? Mint embereknél olaj vagy lekvár stb? Van étvágya?

2021. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Röntgen kellene, nincs-e valami benne, ami elzáródást okoz.
2021. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Kimélő étrend kell ilyenkor , sok víz , gyógykonzerv szőroldó nyomelempaszta , röntgen hogy van e benne tárgy komoly labor milyen a belsőszervek működési elve . Másik helyre klinikára vinném ....A feleslegesen károgókat tiltatni kell .
2021. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!