Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy olyan konzerv...

Találtam egy olyan konzerv markat amit eddig máshol nem láttam, Golden Paws néven fut(?)

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? És ha igen milyen?
2021. márc. 28. 14:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Én is a napokban láttam egy ilyen nevű konzervet, meg is vettem; gondoltam: Próba- szerencse. Aztán este odaadtam a macskámnak. Megszagolta majd elment, gondoltam otthagyom neki hátha később még eszik majd belőle. Reggelre elfogyott a táp, először örültem is, de aztán a tál mellett megláttam egy elég nagy adag hányást... Nem tudom, hogy a macska a tápot hányta- e ki vagy mást, de nem a biztonság kedvéért inkább nem veszek többet ilyen eledelt. De ettől függetlenül azt ajánlom próbáld ki, mert minden állat mást szeret, mástól lesz rosszul stb.
2021. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

1-es, le tudnad irni az osszetevoket? Hany % hus van benne?

Sehol semmilyen leiras, en igy biztosan nem vennem meg. Ara alapjan whiskas minosegnek tunik nekem, abban meg csak 4% hus van.

2021. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Itt van leírás:

[link]

2021. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Fene se tudja.

A dobozon jól hangzik, hogy 80% meg 100%, de az összetevőknél már hús és állati melléktermék. Konkrét százalék nélkül, még a gagyi szupermarketesen is ott a zárójel, hogy ebből 4% csirke...

Nekem nem szimpi ez alapján.


[link]

2021. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Koszi, hat sejtettem.

Amelyik tapnal nincs ott a szazalekos hustartalom, az meg a whiskasnal is rosszabb :D

2021. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha valóban 80% hús lenne benne, akkor lehetetlen lenne ennyiért adni, mert a gyártónak nem érné meg.

Ráírják hogy premium, de arra sem képesek hogy rendesen feltüntessék az összetevőket.

2021. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszokat olvasva határozottam nem ajánlom, hogy megvedd! De persze ez főként a te döntésed! (: 💖
2021. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Úgy láttam gabona mentes azért gondoltam hogy jo lehet. Le akarnám cserélni az ilyen alutasakos kajait, mert mindenki aztmondja hogy a whiskas meg a többi tele van tömve izfokozokkal
2021. márc. 28. 15:36
 9/23 A kérdező kommentje:
És akkor ti mit vesztek?
2021. márc. 28. 15:37
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Én Nelly- t szoktam venni. Sparban kapható, olcsó és a macskáim nagyon szeretik. Sokan mondják, hogy nem jó minőségű stb., de nekünk bevált! (:💚
2021. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!