Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az áruházban tüzetesen megvizs...

Az áruházban tüzetesen megvizsgáltam a konzerveket, és találtam ilyen Dog\'s Food nevüt. Ezek alapján akkor ez a konzerv jó?

Figyelt kérdés
Az volt ráírva, hogy hús 15%, baromfihús 15%,gabonaféle min 5%, ásványi anyagok, zöldségek, vitaminok. De szinte annyira olcsó a többi drágább konzerv mellett, hogy gondoltam, megkérdezlek titeket. Ja, és írja, h nincs benne tartósítószer,genetikailag módosítottt blabla, ohne csonttörmelék, szeparált hús, meg ilyenek. Szerintetek ez tényleg olyan jó, mint ahogy írja, vagy...? Vagy ezt valaki ellenőrzi, hogy tényleg az van benn, ami az oldalára van írva? Szerintetek melyik konzervet vegyem (ami biztos, hogy jó)? Heti 1x főzök a kutyimnak húst rizzsel, de nem tudom sokszor bevállalni, ezért gondoltam a többi napra konzervet adni neki táppal. Köszi a válaszokat :)
2009. máj. 2. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Abból,amit írtál,nem tűnik rossznak.

Talán egyszerűbb lenne valami jó minőségű száraztáp olyan napokra,amikor nem főzöl neki,és olcsóbb is,mint a konzervekből bármelyik.

Minden konzerv nagy része víz,több kell belőle jóval,mint a jó minőségű tápból.

Mekkora kutya és milyen fajta?

2009. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rotweiler, hát képzelheted hány kg :) Happy Dogot kap, csak gondoltam, hogy az egyhangú neki. Bár szereti,de alapjába véve mégiscsak húsevő, nem tápevő :)
2009. máj. 2. 16:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Oh, elfelejtettem megköszönni :) Köszike :)
2009. máj. 2. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Orijen nevű száraz tápot próbáld meg, nem a legolcsóbb, de kiváló minőség, ezzel mindent megkap a kutyus. Van minden korosztálynak és két féle ízben. Nekem nagyon bevált...
2009. máj. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az az igazság, hogy már megpróbáltam,de nem igazán ízlett neki. Illetve csak úgy eszik tápot, ha konzervet vagy húst keverek neki. Finnyás :D olyan mint én. Csak hát,mint már említettem,nem tudok mindig húst csinálni. Nem tudnál valamilyen fincsi konzervet ajánlani? Köszi :)
2009. máj. 3. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán ízlik neki?

Van rengeteg fajta jó táp.

Ha nem eszi egyik nap,elveszed előle,megeszi másnap.Ha akkor sem,megint elé rakod,megeszi következő nap.Ne aggódj,éhen nem fog halni!Nálunk bevált a módszer a bullterrieremnél.

A szraz táp előnye,hogy kevesebb kell belőle,mint a konzervből,és ez egy gyomorcsavarodásra hajlamos nagytestű kutyánál nagyon nem mindegy!

Van pl.fajtatáp az Eukanuba-tól,azt mondják rotisok,hogy jó.

2009. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
az előttem írókkal egyetértek, és még ajánlanám a pedigree adult-os konzervet, az teljes értékű, és nagyon dícsérik, én is pedigreet adok nekik, plusz adományoz a menhyelyeknek is! :)
2009. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!