Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 éves macskámat tegnap...

3 éves macskámat tegnap bezártam mert sántít fájlalja a farok tövét és ma kiengedtem hogy végezze el a dolgát és sajnos el elfutott és elment itthonról visszajön vajon 3 lábbal(holnap vittem volna orvoshoz)?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Indulj el megkeresni. Hivogatsd.

Nem biztos hogy haza tud menni. Elmenni még igen, de addigra lehet hogy megfájdul méghobban. És nem jön haza magától

2021. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért kellett kiengedni egyáltalán sérülten? Nem ismered az alomtálca fogalmát?
2021. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

1 vagyok

Chip van benne? Mintha úgy rémlene hogy van bennük GPS. De ez nem biztos. Hívd fel az állatorvost, és diktáld be a számot neki. Elvileg meg fogja mondani hol van. DE EZ NEM BIZTOS

2021. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Off, de ez a gps-es dolog nagyon fájt. Ha lenne GPS a chipben, nem lennének eltűnt kutyák..... XD
2021. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Úgy emlékeztem ne haragudj :(
2021. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A chip nem egy nyomkoveto rendszer :D

Sokat olvastam mar ezt a baromsagot itt, de csak a gazdi adatai vannak rajta.

Es mivel sajnos macskaknak nem kotelezo, ezert meg merem kockaztatni, hogy a kijaros macskak nagyobb reszeben nincs is.

2021. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
A mi macskank törött lábbal szokott el. Ráadásul nyílt törése volt.Pedig bezartuk a szobába, máig nem tudom hogy lógott ki. Hazajott meggyógyult és még élt 5 évet. Nem reménytelen.
2021. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!