Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hordozótáska cicának. Szerinte...

Hordozótáska cicának. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A múltkor az egyik bevásárlóközpontban a kezembe nyomtak egy szórólapot, Gourmet macskaeledellel kapcsolatos nyereményjáték miatt.

Lehetett volna nyerni egy Gourmet macskahordozó táskát,de sajnos lekéstünk róla. :(

Azóta az a dolog motoszkál a fejemben,hogy veszünk a párommal egyet... Csak véleményekre vagyok kíváncsi,hogy szerintetek nem gáz cicusnak hordozótáska?

Jó,persze nem plázázni meg étterembe vinnénk szegény cicát,csak sétálni,vagy ha megyünk vmi hosszabb útra...

Vagy ilyesmi,értitek. :)


[link]


Ez a fajta Nekem tetszene,amiket állatkereskedésben láttam azok nagyon csicsásak,ocsmányak voltak. :S


Jah,és egy kislány Maine Coon cicánk van, kicsivel több mint 4 kg.


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2010. aug. 20. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van a táskás cica.

Én hámot adtam volna a cicámra, ha megnő, sajnos 4 hónaposan elpusztult.

2010. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jaj,még annyit szeretnék kérdezni,hogy ha van valakinek ilyen cicahordozója,vagy látott már ilyet belülről,akkor abban van vmi kis "rögzítő", ami miatt bent marad a cica?


Egyszer láttam egy újságban,hogy volt egy kis kapocs a táskában,amit a kis nyakörvéhez lehet rögzíteni. Vmi ilyesmi,csak erősebb. :

[link]


Köszi szépen! :)

2010. aug. 20. 14:13
 3/16 A kérdező kommentje:

Ohh,sajnálom. :(


Milyen cica volt? :/

2010. aug. 20. 14:14
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted ebben benne maradna mint egy kutya? Nem hinném... A macskának tökéletesen megfelel egy műanyag box, kis rácsos ajtóval, pár ezer Ft. Abban lehet vinni orvoshoz, útra stb.
2010. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Különben is nem hinném hogy túl kellemes lenne neki ha lekötöznétek...
2010. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van belül egy karika, amihez a pórázt rögzítheted.

Ha nem akarsz pórázt adni rá, tényleg jobban jársz, ha boxot veszel.


4 hónapos kandurkám, Yoda mesterke februárban eltűnt, pár nappal később a szomszéd kertjében találtam meg. Már nem élt és fagyott volt. :((

2010. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ilyen árért már kapsz hordozót, az sokkal kémyelmesebb egy cicának, hiszen ott nem kell pórázon hagyni. És stabil az alja, ami kellemesebb érzés, hiszen nem hullámzik a lába alatt.
2010. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát boxot nem szeretnénk igazán,abban azért nem vinnénk le "sétálni"....

Azért gondoltam erre a táskára,mert majd megyünk a tenyésztőhöz,akitől vettük,hozunk majd egy kandúrkát,és akkor már elvisszük megmutatni a miénket is. :)

2010. aug. 20. 16:45
 9/16 anonim ***** válasza:

Nehezen szokna egy macska meg egy ilyet. Ha pedig egy macskát ismeretlen helyre viszel, stresszelni fog, és eszébe sem fog jutni, hogy nézelődjön.

Éppen ellenkezőleg: mindent megtesz, hogy ha már menekülni nem tud, legalább ne lásson, ne halljon. Az én macskám pl. ránk mászott ilyenkor, és addig furakodott, amíg be nem fúrta magát a kabátom ujjába (fenékkel kifelé).

Szóval: a levegőzéshez jobb a box, mert abban nagyobb biztonságban érzi magát.

2010. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Barántőm ilyenben hordozta a sziámi cicáját orvoshoz és nagyon jól viselte. Így közel lehetett a gazdihoz. Valóban rögzíteni kell benne hámmal.
2010. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!