Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hordozótáska cicának. Szerinte...

Hordozótáska cicának. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A múltkor az egyik bevásárlóközpontban a kezembe nyomtak egy szórólapot, Gourmet macskaeledellel kapcsolatos nyereményjáték miatt.

Lehetett volna nyerni egy Gourmet macskahordozó táskát,de sajnos lekéstünk róla. :(

Azóta az a dolog motoszkál a fejemben,hogy veszünk a párommal egyet... Csak véleményekre vagyok kíváncsi,hogy szerintetek nem gáz cicusnak hordozótáska?

Jó,persze nem plázázni meg étterembe vinnénk szegény cicát,csak sétálni,vagy ha megyünk vmi hosszabb útra...

Vagy ilyesmi,értitek. :)


[link]


Ez a fajta Nekem tetszene,amiket állatkereskedésben láttam azok nagyon csicsásak,ocsmányak voltak. :S


Jah,és egy kislány Maine Coon cicánk van, kicsivel több mint 4 kg.


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2010. aug. 20. 14:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2010. aug. 21. 17:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Jópofák ezek a táskák, de nem praktikusak. Nekem mindig akad olyan cicám, akinek sikerül bepisilnie az izgalomtól/félelemtől szállítás k, özben és ilyen esetben egy szállító doboz sokkal jobban tisztítható, illetve nem csorog pisi az emberre (gondolom egy textil táska azért átázik)...
2010. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Fannni17 válasza:
nem tudom miről van szó:D
2010. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

És ténleg azt hiszed, hogy kidugja a fejét és nyugton ott ül majd?

ez egy macska, nem kutya. Vagy veszel egy zárható macskaszállítót(ugyanilyen csicsásat lehet mint emilyet belinkeltél) és abban lehet szállítani, vagy megveszed ezt és az első úton el fog tűnni a macsek.

2010. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sztem jó ötlet:)

Amúgy mennyi idős a cicád? Csak mert nekem is Maine Coon kislányom van :) És melyik tenyészetből hozhtad ha szabad tudnom? :)

2010. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Most múlt 1 éves,és Debrecenből hoztuk egy tenyésztőtől,és a kandúrkát is onnan hozzuk majd. :)

Linkelhetnél a Tiédről képet. :)


Amúgy elég nyugodt cicus,mikor kocsival visszük vhova, akkor sincs semmi baj,mindig nézelődik,ezért gondoltam h a táskát is megszokná,és ellenne benne...

Ha boxot szeretnénk,fel sem tettem volna ezt a kérdést,mert nem szeretnék egy boxxal sétálgatni a városban. De azért köszi szépen mindenkinek!


Írhattok még! :)

2010. aug. 22. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!