Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha eltört vagy megrándult a...

Ha eltört vagy megrándult a cica lába ki fogja bírni keddig mire rendelni fog az állatorvos?

Figyelt kérdés
9 hónapos nőstény kinti cicám rosszul ugorhatott, vagy beszorult a bal mellső lába. Az udvaron voltam mikor hallottam a nagy nyávogást. Nem látok kulsérelmi nyomot de ha hozzáérek a mancsához nyávog. Olyan mintha kimozdult volna a helyéről. Azóta alszik, biztos fáj neki épp csak enni kelt fel :( Annyira peches vagyok, bármikor van valami, valamelyik cicámmal tuti hétvége van, vagy unnep. Tiszta ideg vagyok.

2021. ápr. 3. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Te is nyugiban elchilleznél törött lábbal 3-4 napig ugye? Úgy hogy majd meg pusztulsz úgy fáj és mozdulni is alig bírsz?
2021. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Én nem várnék, a biztonság kedvéért orvoshoz vinném (bár elfogult vagyok, nekem a macska "családtag"). Hétvége, ünnep ellenére vannak ügyeletes állatorvosok nyitva.
2021. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress ügyeletet a környéken, nem tudhatod ennyiből, mennyire súlyos! Plusz nagy fájdalmai is lehetnek.
2021. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es azonnal vinném ha tudnám hova!! Kösz a hozzászólást!

Igen biztos jobb környéken vannak ugyeletes állatorvosok.

2021. ápr. 3. 16:33
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Mindenképp próbálj meg keresni ügyeletes állatorvost.

Gondolj bele:

A cica is egy élőlény, akinek, az emberhez hasonlóan, vannak érzései.

Ha te eltörnéd a lábad, várnál keddig?

2021. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, most te komolyan itt hisztizel? Én megyeszékhelyen lakok, nálunk sincs ügyelet, de bepattannék a kocsiba, vonatra, buszra, és mennék oda, ahol legközelebb van! Bár nekem fontos a macskám.
2021. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Kettes vagyok.

Ugyanaz a véleményem, mint a hatosnak!

Nem értelek, azt kérdezted, keddig ki fogja-e bírni? És hogy tiszta ideg vagy.

Ha nem viszed el mihamarabb egy ügyeletes állatorvoshoz, lehetsz is tiszta ideg, pláne keddig!

Külsérelmi nyom nem látható, de az nem jelenti, hogy nincs is semmi, kitudja milyen fájdalmai vannak.

2021. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Mi tavaly pont ezzel szívtuk meg. Egy kis falun lakunk, a legközelebbi ügyeletes orvos 80 kilométerre van. Este történt az eset, sajnos kénytelen volt reggelig szenvedni, mert busz ilyenkor nincs, autónk sincs, akinek van a faluban az meg nem akart ezért bemenni a városba. Ha tudod, akkor vidd el. Ha meg nem, akkor reménykedj hogy túléli. Bár, lehet inkább azért kellene reménykedni hogy ne élje túl, mert akkor nincsenek fájdalmai...
2021. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Valakinek csak van kocsija a faluban...
2021. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na hát hatalmas megkönnyebbulés, nem tört el a lábacskája :) ráállt és alig sántít, egyedul a helyi (nem kisállat) orvos volt hajlandó fogadni, megrándította a lábát. Kapott fájdalomcsillapítót. Már jár kel őkelme :)

Egyébként nagyon is családtagnak nézem a cicáimat, ő pl pont egy mentett cica, ivartalaníttattam is :) a fiú tesóját is. És nem ők az első mentett cicáim. Jól vannak tartva, a kazánházban van kuckójuk.

2021. ápr. 3. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!