Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma a macskám az ágyon feküdt...

Ma a macskám az ágyon feküdt és amikor hengerrel átmentem az ágyon, hogy felszedjem a szőrt észrevettem hogy pici fehér pete félék voltak rajta?

Figyelt kérdés
Azt is észrevettem a macsekon, hogy többször is odakap hogy megvakarja magát. Talán tetű lehet? és eléggé hullik a szőre is. Ha valaki tud segítsen és abban is hogy mit kéne rá vennem?
2010. aug. 20. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket. Valószínű akkor bolha, de nem értem mert mindíg van rajta nyakörv, sőt a mostani nincs még 1 hónapos. Nagyon jó lesz megfürdetni, remélem még a szememet is kikaparja..
2010. aug. 20. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Mielott kinyiratod vele magad, frontline, vagy hasonlo-n gondolkodtal mar? (Esetleg neostomasol-os torolkozobe tekeresen? :P )
2010. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fehér pici pete az szerintem inkább féregre utal mint bolhára..
2010. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utána néztem a frontline-nak, de nem egy olcsó mulattság! :) inkább veszek egy sampont 1500ft ért és megfórdetem.
2010. aug. 20. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

6280 ft 3 ampulla. ha egyet veszel (elég annyi is) az csak 2000 ft. jobban megéri ha nem sampont veszel és nem karmolja ki a szemed a macska, hanem 500 ft-tal többért nem lesz rajtad egy karcolás sem... csak rá kell csepegtetni és annyi... amúgy... a macskakaja fél hónapba többe kerül mint ez... ennyi erővel ne tarts macskát, mert nem olcsó mulatság. ha te beteg vagy nem veszed meg a gyógyszered? mert mondjuk egy neo citran-nál egy doboz kamillatea olcsóbb...nem ér annyit, de olcsóbb...

vegyél neki egy pipettányit, ne sajnáld a pénzt. 2000 Ft

mi fressnapf áruházba szoktuk venni ezt. megéri.

2010. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A frontline nagyon jó,és 5-6 hétig biztonságban van az állatka,még akkor is,ha csak kint van.És 5-6 élősködőre megoldást nyújt,mi 1800 Ft-ért vettünk most egy kis állatkereskedésben,de a dokijától 1500-ért szoktuk.A sampon nem ér semmit nálunk:(
2010. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!