Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Biztos hogy vemhes a cicám?

Biztos hogy vemhes a cicám?

Figyelt kérdés
Elég nagy lett a macskuszom hasa és kicsit nagyobbak lettek az emlői, VISZONT április 12re van időpontunk ivartalanításra. 7-8 hónapos, kinti-benti cica. Sztetek mostmár meg kell hogy szülje a kiscicákat, vagy még sikerül ivartalanítani, és megelőzni a pindúrok születését? 3 napja kezdett el látványosan nőni a pocija.
2021. ápr. 7. 18:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
64%

#18-nak van igaza.

Végre valaki megmondja az ilyen értelmileg korlátolt felelőtleneknek.

2021. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Sztem leirtam, hogy aki ilyen jellegű választ szeretne írni, az hanyagolja, mert felfogtam az előzőekből is.

Köszönöm.

2021. ápr. 8. 09:47
 23/35 anonim ***** válasza:
70%

"A macska a szabadba való"

Ja, látszik hogy milyen jó vége lesz. :D Aztán majd ha elütik, vagy mérget eszik akkor lehet sírni-ríni. :D


Lehet ivartalanítani, ha most kezd csak gömbölyödni. Legközelebb pedig legyen több eszed ennél...

2021. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
54%

"Egész nap velük vagyok!"

Akkor viszont nem értem a kérdést, nyilván láttad hogy párosodott-e a macskád másik macskával.

2021. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

És mi van az estékkel? Nyilvánvalóan az éjszakát nem kint töltöm észlény.

Nekem nincsenek ilyen eszement szomszédaim, akik méreggel etetik a macskákat. A szomszédokon túl amúgy sem tudnának menni. Az utca számukra tabu, mert esélyük sem lenne kimenni. A szomszéd kertje, pedig egy pillanatra sem érdekli őket. Itthon vannak, vagy bent a házba, vagy kint.

A házunk mögött egy nagy telek van, oda sem tudnak menni. Erről a témáról pls szálljunk már le, hogy kint vagy bent vannak! A többi NORMALIS válasz érdekel. De igazából a lényeget már megtudtam. Úgyhogy köszönöm a válaszokat.

2021. ápr. 8. 11:00
 26/35 anonim ***** válasza:
54%
Te írtad, hogy egész nap velük vagy. Most akkor velük vagy vagy nem? Ha nem, akkor miért írtad hogy igen?
2021. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
70%

Ha egész nap velük vagy, akkor végig nézed, ahogy egy másik macska rájuk mászik?

Másrészt, ha esélyük sincs kijutni, ahogy te írtad, akkor hogy lehet vemhes a macskád? Viszel be hozzá egy másik? Egyik szavad ellentmond a másiknak.

"Az utca számukra tabu" - ezt a macskák mondták neked személyesen vagy a nagy macskakódexből olvastad ki, ami szerint élnek ezek a felszentelt állatok? Mert ha nem akadályozod meg, hogy kimenjenek, akkor kb biztos, hogy ki is fognak, főleg, ha ugye éjszakára is ki vannak csukva, és te nem vagy ott velük.

Amúgy is, mit sír a szád, hogy felhívják rá a figyelmedet, hogy rosszul tartod az állataidat? Külön ciki, hogy felhívod a figyelmet arra, hogy a mentett cicákat úgy "mentetted meg", hogy ugyanolyan pocsék életminőséget biztosítasz nekik, mint az, aki kirakta őket egy dobozban....

2021. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Najo... Asszem én itt befejeztem. Éjszakára nincsenek kicsukva, ugyan úgy van lehetőségük bejonni. Szted... Ki a franc marad fent éjszaka figyelni a macskáit, hogy ramaszik-e egy masik? EMBER ENNYIRE HÜLYENEK NEM NEZHETSZ!!! Köszönöm, nem kérek több választ. A pocsék eletminoseg nem itt kezdődik, de már lesz@rom ki mit mond. Senkinek nem sír a szája. Az utcára nincs esélyük kijutni, de szomszédba lenne lehetőségük atmenni, de NEM TESZIK. A szomszéd macska nem járhat át? Képzeld, nap közben nem szoktam erre látni, de mivel ESTE, KIZÁRÓLAG ESTE nem látom őket mert alszok, KI A BÜDÖS JÓISTEN NÉZI HOGY MIT CSINÁLNAK? Nem érdekelnek az ilyen vélemények, FELADOM. Megertettem hogy "sz@rul" csinálom. A macskák a mai napot bent töltik. Ha elleszek idebent, akkor innentől benti macskák lesznek. Köszönöm, itt vége. Aki innentől választ ír, az kb saját magával beszélget, mert sajnos a többire nem vagyok kíváncsi. Nem fogok magyarázkodni.
2021. ápr. 8. 12:26
 29/35 anonim ***** válasza:
83%

"Ki a franc marad fent éjszaka figyelni a macskáit, hogy ramaszik-e egy masik?"

De akkor miért írod azt, hogy egész nap velük vagy? :D

Nyilván mindenkinek egyértelmű volt, hogy nem vagy velük egész nap, épp ezért próbáltunk rámutatni arra, hogy hülyeséget és/vagy hazugságot írtál.

2021. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Valszeg nem úgy értettem, és egyértelműen nem ez volt a lényeg, hogy "rámutassatok", HANEM hogy belém kössetek. Nem kell szépíteni.:)
2021. ápr. 8. 13:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!