Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintem vemhes a cicám, de...

Szerintem vemhes a cicám, de nem vagyok benne biztos. Honnan tudom, hogy vemhes?

Figyelt kérdés
Még az első hetekben jár, ezért nem vagyok benne biztos, hogy vemhes. Nem mutat egyenlőre semmi olyan tünetet ami azt bizonyítja, hogy vemhes kivéve azt, hogy jobban bújik és kicsit talán a viselkedése is megváltozott, meg többet is eszik. Szerintetek ezek lehetnek a vemhesség tünetei? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 11. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha elvinnéd állatorvoshoz, segítene kideríteni.
2015. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat :)
2015. márc. 11. 16:08
 3/7 Katica71 ***** válasza:
A terhesség második hetében a macska emlői megpirosodnak, ez az egyik legkorábbi biztos jele a terhességnek. Ez tuti biztos, tapasztalat:-)
2015. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagy segítség :D
2015. márc. 12. 07:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy egyszerűen a tavasz és a közelgő párzási időszak miatt viselkedik így.:)
2015. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az is meglehet :)
2015. márc. 13. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed orvoshoz?
2015. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!