Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a tapasztalat, vélemény a...

Mi a tapasztalat, vélemény a Cosma Soup cicakajáról?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 12. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Sose kóstoltam.
2021. ápr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez nasiként/jutalomfalatként funkcionál, még kis röfögős hangokat is ad a cica, mikor lefetyeli :D Imádja.


Én a saját megnyugtatásomra is adom néha, mert mindig aggódom, hogy nem iszik eleget. Ha esetleg te is ettől félsz, ez egy jó megoldás lehet. Jók az összetevői is, viszont azért ez nagyrészt folyadék, a husi rész elég minimális, szóval én pl. nem használnám a nedves eledel kiváltására.

2021. ápr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért #2-es, ezen felül még konzervet is adsz?
2021. ápr. 12. 07:35
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem rossz, egy jó középkategóriás táp :)
2021. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez nem táp, hanem cicaleves 😂😻
2021. ápr. 12. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Én adok konzervet még ezen kívül, igen. 75 gramm Real Nature-t kap reggelire minden nap este és reggel (tehát 150 gramm összesen), de egy héten kb 3-4 alkalommal az esti konzerv adagját kiváltom a Cosma levessel (aznap így 75 gramm konzerv és a 40 grammos leves megy) :)


Száraz mindig van kint neki, abból csipeget folyamatosan, de ő még 7 hónapos így növésben van. Ha te cicusod már felnőtt korú, akkor lehet, hogy másképp kell etetni.

2021. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én arra gondoltam, hogy a konzervhez adom, hogy szatfosabb legyen.

2021. ápr. 13. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ezt nem jutott eddig eszembe, de simán működhet. Nálunk mikor szószos alutasakosat kap néhanapján az uraság, azt is úgy eszi, hogy először a szaftot lenyalogatja, aztán visszamegy a husidarabokért később. Ha a te cicád is a szaftért van oda, akkor jó ötlet felturbózni vele a konzervet.
2021. ápr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyon szerette de megette, viszont nagyon szép és sokkal aktívabb ezért heti 1 szer ezt adom neki
2021. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!