Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen ez a táp? Nagyon...

Milyen ez a táp? Nagyon tetszik, a cicáknak is tetszene?

Figyelt kérdés

[link]


Szívecske meg virág alakú tápszemcséi vannak.



2021. ápr. 13. 14:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

A semmitől jobb.

Ki fogadná örökbe őket? Senki.

Millió meg egy gazdi kereső macska van. Felnőtt nem igazán kell senkinek, főleg nem egy ismeretlen előéletű kinti. Ki tudja milyen rejtett betegségei vannak.

A menhelyek is tele vannak.

Lehet segítséget kérni hogy a menhely ivartalanítsa őket, átvállalják a költségét. Legalább nem szaporodnak tovább.

2021. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ivartalanítva vannak. Menhely csinálta ingyen. Talált cicákat, kóbor befogadottakat vállalják teljesen.

Szüleim sem akarták, hogy még több legyen. Felét így is elvitték a menhelyre. Most 3-an vannak. Oltást nem kaptak, de féreghajtót igen meg bolha ellen kezelve lettek az én érdekemben, mert folyton ölelgetem meg puszilgatom őket. Nem nagyon járkálnak el szerencsére. Elég félősek idegenekkel, engem már ismernek, de még anyáékkal sem felhőtlen a viszonyuk.

Na mindegy, csak leírtam.

2021. ápr. 13. 15:55
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

5-ös válaszoló voltam

2021. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13as)

Ez nem rossz, ezt én is ajánlom.

2021. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nem is drága. Még csak pár hónapja veszem, de úgy tűnik ízlik a cicámnak.
2021. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%

Ez meg a Smilla, amit a többiek ajánlottak: [link] Általában én is ezt szoktam ajánlani azoknak az ismerőseimnek, akik kevesebbet tudnak rászánni a macskára (nincs Müller a környékünkön).


A "hús és állati származékok" = megnevezetlen vágóhídi maradék. A gyártó az állatot specifikálja az összetételben, amiből származik, nem azt, hogy a húsa. Emellett van benne megnevezetlen gabona és egy csomó növényi fehérje, ami szépen néz ki az analitikán, de a macskák nehezen emésztik.

Jobb minőséget jelent, ha minél pontosabban megnevezik, mi kerül bele, nem rejtenek el benne túl sok gabonát, és nincs benne növényi fehérjés filler. A húsliszt ez esetben preferált a hússal szemben (ha főztél valaha, tudod, hogy a hús kb. 75%-a víz, itt meg most a fehérjét nézzük).

A Smilla ezt megugorja, bár a kukorica meg a tepertő annyira nem szép benne, de 1000Ft/kg alatt minden eledel kompromisszumos.


A cukiságokat jó lenne meghagyni jutalomfalatnak (megnéztem, a Smillának van szívecskése) meg cicajátéknak. Az eledelük az legyen minél táplálóbb.

2021. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kerdezo végül milyen tápot vettél?
2021. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!