Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Letezik olyan, hogy a macskam...

Letezik olyan, hogy a macskam sosem iszik?

Figyelt kérdés

Eszik szaraz es zseles kajat is. A tiszta viz mindig ki van teve neki. Nekem ugy tunik, hogy nem fogy belole a viz. Es soha nem is latom, hogy inna.

Regebben mikor kisebb volt, a furdoben a kadba beleugrott, es onnan kert vizet a csapbol. De mar azt sem csinalja, ha beleteszem a kadba, kiugrik.

Kinnti es benti cica is.


2021. ápr. 14. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kint iszik.
2021. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a kerdes? Valszeg iszik valahol kint.

Amugy ez a "zseles" kaja nem tul bizalomgerjeszto.

2021. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es

Bocsika, ha nem tudom pontosan mi a neve magyarul.

Itt ahol elek 17 eve, van jelly-s vagy gravy-s. En a jelly - t forditottam zselenek.

Csak azt eszi meg.

Kint nem tudom mit tudna inni, max esovizet. De en ugy tudom, hogy a macskak sem isznak meg barmilyen koszos vizet.

2021. ápr. 14. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De. Pont azt isszak meg. Xd legalábbis az enyemek szeretnek pocsojakbol inni mikor ott van a tiszta a taljukba..🤦‍♀️
2021. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondott butaságot a kérdező, bár amúgy tényleg nem hangzik "gusztusosan": [link]


A nedves eledelben is van folyadék, de szerintem valószínű, hogy kint iszik valahol. Pocsolya, cserepes virág vize, ilyesmi. A mi cicánknak az a heppje, hogy ő is ugyanúgy pohárból iszik, mint mi, van neki saját üvegpohara a földön. Tálka, műanyagpohár, lapos tányér, semmi ilyesmi nem vált be, csak a magas karcsú üvegpohár. Tud élni :)


Esetleg próbálj meg te is különböző itató tálkákat, a kerámiáról én jókat hallottam pl. Vagy lehet nálatok is a pohár jobban beválik. Ha anyagilag belefér, akkor itatókút. De valahol tuti iszik vizet most is... ha alomba pisil, a pisije okés, van elegendő vizelete?

2021. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sokszor hetekig nincs eso, es olyankor sem latom, hogy bent inna.

Van az alomban pisi, de mivel ki is jar, igazandibol nem tudom, hogy mennyit pisil.

Mindenkepp kiprobalok majd kulonbozo meretu, alaku talkakat. Koszonom a tippet.

2021. ápr. 14. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is itatókút van a cicának, sokkal többet iszik, mint a tálból előtte. A macskák hajlamosak keveset inni, idős korában ezért gyakran előfordul vesebetegség.
2021. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!