Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A csomósodó macskaalmot le...

A csomósodó macskaalmot le lehet húzni a wc-n?

Figyelt kérdés
Kezdő cicás vagyok, Tigerino aktívszenes csomósodó almot vettünk. A kérdés, hogy kukába ürítsem mikor tisztítom az almot vagy le lehet húzni a wc-n?

2021. ápr. 14. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nedvességtől összeáll, tehát én a helyedben nem tenném. Inkább a kukába tedd.
2021. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet lehúzni a wc-n, ha csak nem akarsz egy jó nagy dugulást. Semmilyen almot nem szabad lehúzni a wc-n egyébként, a csomósodósat viszont pláne rossz ötlet. Kuka.

Mi pl külön kis vödörszerű kukába szedjük, hogy ne a többi szemét között bűzölögjön, és rendszeresen ürítjük.

2021. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Rá is szokták írni. Rátapad a csövek falára! A kezemről is alig jön le..
2021. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Közben kineveztem egy kiskukát külön az almozáshoz. Köszi a válaszokat!
2021. ápr. 14. 23:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Eldugul tőle a WC.
2021. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Mi biológiailag lebombló almot használunk, a napi adagot lehúzzúk a wc-n, viszont mikor az egész almot kitakarítsuk akkor viszont nejlon zacskó és kuka.
2021. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Biológiailag lebomló alomból is van csomósodó, nekünk is az van, én is a wc-be dobom a napi adagot. Az ilyen fajta növényi rost almokra rá is van írva, hogy le szabad húzni a wc-n, mert szétbomlik, mint a wc papír.
2021. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mikor rendeltem, a weboldalon azt írták lebomló, a csomagoláson viszont nincs feltüntetve, hogy az lenne. Ezért jött a kérdés. De legközelebb tényleg lebomlót veszünk, az a biztos. Tudtok esetleg ajánlani, nálatok melyik vált be?
2021. ápr. 16. 07:14
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a kedvencünk, de még a Benek alom is bevált.

2021. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cat's Best Smart Pellets macskaalom. Az Originalt is próbáltuk, aprók és könnyűek a szemek, széthordta a cica a lakásban . A pelletesből szinte egy szem se jut az almon kívülre, igaz felülről belemenős alommal kombóztam. Tisztántartás meg szagok szempontjából nem éreztem különbséget a kettő között, olyan szempontból teljesen jó mindkettő.
2021. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!