Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért akarja folyton megharapn...

Miért akarja folyton megharapni az arcom a cica, ha elalszom?

Figyelt kérdés

3 éves ivartalanított kandúr, de egészen kiscica kora óta csinálja, többek között ezért sem jöhet be éjjel a hálószobába. Viszont ha a nappaliban a kanapén elalszom, akkor egy idő után (különösen, ha hajnalodik) felmászik a mellkasomra és ráharap az arcomra, orromra, amit éppen elér. Ha az oldalamon fekszem, akkor a nyakamra vagy a fülemre is akár. Ilyenkor úgy is marad, erősen ráfog, hangosan dorombol és nem mozdul, amíg le nem fejtem magamról. Vérezni nem szokott, de azért elég fájdalmas.


Miért csinálja ezt?


Egyébként nagyon szoros kapcsolatunk van, sokat bújik, dorombol és olyankor is van, hogy egy idő után megpróbál arcon harapni. Általában értem, mit miért csinál, de erre nem jövök rá.


2021. ápr. 25. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Dominancia...plusz a lakás telehugyozva...gusztusos :D
2021. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mire gondolsz. A cica az első perctől kezdve teljesen szobatiszta, sosem volt vele ilyen jellegű gond.
2021. ápr. 25. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzol neki. Fel akar ébreszteni, hogy foglalkozzál vele.
2021. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt te nem veszed észre ha jelöl....nem pisitócsákra kell gondolni. A macska ilyenkor 1-2 cseppet elereszt. Hidd el, ha lenne lámpa ami láthatóvá teszi, többet lehet nem mennél be a házba.. :D
2021. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ne akard már nekem megmagyarázni a hülyeséged. Ivartalanított, fajtájából adódóan szobacica. Itthonról dolgozom, egész nap látom, mit csinál.


Egyébként meghökkentő módon takarítani is szoktam.

2021. ápr. 25. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg?? 0-24-be nézed a mácskád? kemény :D
2021. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az elmúlt évben kb ez volt a szórakozásom, igen :D


Viccet félretéve, bőven eleget vagyok vele együtt, hogy legalább egyszer-kétszer elkaptam volna, ha jelölgetne.

2021. ápr. 25. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
jó köszi
2021. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!