Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek baj,ha egy macska...

Szerintetek baj,ha egy macska kicsit dagi? Veszélyben van az egészsége?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves,ivartalanított kandúrunk.Nagyon szép macska,cirmos mintázattal.Kicsit hasas meg pofazacskós de szerintem így a legcukibb.Viszont a szomszéd mindig azt mondja,hogy milyen ronda,dagadt macska,és ne etessük annyit.(Napi 2szer kap kis adagokat)

2021. ápr. 22. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt könnyebb lenne, úgy megválaszolni, hogy van róla kép is. (mert úgy látnánk, hogy mennyire dagi)
2021. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel hogy mi a szomszéd véleménye? Állatorvos esetleg?
2021. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Képet tudnál csatolni? Lehetőleg álljon rajta és oldalról legyen a kép.

Van az amikor egy kicsit van hasa meg van az ami nem egészséges. Lehet hogy még cukin dagi de lehet hogy ez a cuki egyáltalán nem egészséges már.

2021. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Illetve mennyi az a kis adag
2021. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kijárós macska, akkor lehet, hogy máshol zabálja tele magát. A macskák előszeretettel tarhálnak mindenhol.
2021. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanított kandúrok hajlamosabbak a hízásra, oda kell figyelni, mennyi kaját kap, és hogy eleget mozogjon
2021. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem, hogyha egy kicsit dagi az nem baj. A szomszédra ne figyelj, ha pedig tényleg úgy érzed, hogy túl dagi, akkor először kevesebb kaja, ha még mindig akkor pedig doki. De ne a szomszéd véleménye miatt éheztesd, vagy vidd el állatorvoshoz.
2021. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 valaki valahol 013 ***** válasza:
43%
Szerintem amíg a cicus nem gurul addig nem kell aggódni, az én kedvenceim sem vékonyak. Bár nem cicák, de volt nem épp vékony patkányok de nem aggódtam a súlya miatt mert ugyan úgy tudott futni, ugrani. Amíg az életminőségét nem befolyásolja teljesen okés egy kis felesleg. A szomszédot meg szard le, minden cica a gazdájának a legszebb :D
2021. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne ha csatolna képet a kérdező mert így hogy semmit nem látunk nem lehet megállapítani. Lehet hogy a kérdező a kicsit dagi állítása már túlsúlyos de lehet hogy csak épphogy van rajta egy kis felesleg. Láthatatlanban senki nem tud segíteni.
2021. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sterilnek való táppal kellene etetni...

Ha kinti, akkor úgyis eszik máshol is szóval tök mindegy. Nem tudsz ellene tenni.

2021. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!