Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi értelme az alomtálcába...

Mi értelme az alomtálcába tehető zsáknak? A ti cicátok is kikaparja?

Figyelt kérdés
A cicám folyton kikaparja a zsákot, ezáltal az alom a zsák alá csúszik a lyukakon és konkrétan nem látom értelmét, mert csak akadályozza abban, hogy rendesen elkaparja a kakiját. Van akinek rendeltetésszerűen beválik az a zsák? Ma már annyira felbosszantott, hogy nem is tettem be másikat, inkább kisuvickolom majd kézzel a tálcát és kész.
2021. ápr. 25. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig nem is hallottam ilyenről. Nekünk nincs szerintem nem is használná vele. Én hétvégente amúgy is mindig kimosom az alomtálcát antibakteriális tisztítószerrel
2021. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem használok, szerintem csak plusz macera. Amúgy sem lennék nyugodt, ha nem takarítanám a tálcát normálisan, zsák ide vagy oda.
2021. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak marketing fogás.


Nagyon kevés cica lehet aki nem kaparja ki, de hát tuti kikaparják max ha duplát vagy triplát teszel bele. De úgy meg már drága.


Olyan zsák kéne ami kicsit műanyagosabb vagy vászon talán azzal jó lenne.



Mondjuk én hétvégente cseréltem de akkor a kukába ha belefért már azzal a lendülettel öntöttem bele aztán ment a nagy kukába.


Felesleges szerintem

2021. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi! Már azt hittem velem van a baj, hogy nekünk nem működik...
2021. ápr. 25. 21:21
 5/6 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%

Nanáhogy kikaparja! De így nekem praktikusabb amikor az egészet mosom mert kevesebb oda ragadt cuccot kell kimosni belőle!

Nekem bejött! De kinek mi! :)

2021. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik kandúrom sem kaparja ki. Nálam tökéletesen funkcionál.
2021. ápr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!