Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Trixie...

Mi a véleményetek a Trixie jutalom falatokról?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 29. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Jutifaliból nem figyelek úgy görcsösen a minőségre, mint a tápnál. Nevéből adódóan csak pár falatot kapnak, annyi nem árt. :)

Próbálkoztunk már puccos 100% bio meg tisztán szárított hallal is, amire fanyalogtak, bezzeg a Dreamies bárhol bármikor.


A linkelt falat nem tűnik rossznak egyébként.

2021. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. ápr. 29. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Hát nem tudom mi értelme van, a macskát nem tanítgatod úgy mint a kutyát :D Ha meg csak kényesztetni akarod, főzésnél egy falat nyers húsnak is örülni fog, vagy pár karika virsli, vagy egy kis sonka stb. Felesleges pénzkidobásnak tartom, de persze te tudod.

A Trixie termékeiről azért érdemes tudni, hogy elég gyenge minőségűek. Mondjuk a "részletes termékinformáció" alatt itt csak annyi van, hogy 50 g. Jó lenne tudni hogy egyáltalán mit adsz a macskádnak

2021. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert a neten egyik oldalon sem találok róla érdemleges infót.

Gondoltam van otthon valakinek és leírja nekem, hogy mégis mit tartalmaz.

Amúgy csak úgy adnám, 3-4 szemet egy nap.

Most ezeket kapja, ugyanannyiba kerül, mint amit linkeltem, csak pontosan tudom miből van.

[link]

Szerettem volna mást is kipróbálni, de ha nem jó, akkor maradok ennél és tovább keresek hasonlót.

2021. ápr. 29. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Carnilove meg a Trixie ossze sem hasonlithato, baja nem lesz tole ilyen kis mennyisegekben, kiprobalhatsz uj dolgokat nyugodtan, hogy valtozatos legyen a juti, de nem jobb, mint a Carnilove.

Igaz nekem kutyam van, rendeltem minden izbol Carnilove jutalomfalatot, nem ugy tunik, mint aki unja őket, pl. a struccos erdei gyumolcsosnek kellemes gyumolcs illata van meg szamomra is, es csak természetes osszetevoket tartalmaz.

2021. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok Carnilovehoz hasonlót minőségben és árban is?
2021. ápr. 29. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!