Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni a macskák ellen?

Mit lehet tenni a macskák ellen?

Figyelt kérdés

Rendszeresen össze mászkálják az autót és megint össze karmolták a festést a motorháztetőt. Tavaly már újra kellett fényezni a motorháztetőt 60e Ft ért, most megint lehet.

Már próbáltam az őröltbors, menta, citrus illattal is távol tartani de sikertelenül. Mit lehet tenni, hogy más rühes dögje ne okozzon nekem anyagi kárt?


2021. ápr. 29. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A kerítésre körbe tudsz felszerelni görgős rudat, amit kifejezetten erre a célra gyártanak, hogy a macska ne tudja átugrani a kerítést, de egy könnyűszerkezetes garázs is megoldás lehet. Sőt egy egyszerű, drótkerítéssel körbekerített és drót kerítéssel lefedett "garázs" is megoldás lehet.
2021. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Vannak macskariasztó spray-k. A hatékonyságuk vitatható, de meglepően sok jó tapasztalatot hallottam róla.
2021. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Ecet beválik. Utálják. Tapasztalat.

(Így szoktattam rá őket, hogy bizonyos helyekre nem mehetnek)

2021. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Szögesdrót kerítés tetejére

Kutya

drasztikus módszerek

Esetleg élve fogóba begyűjteni őket, jó messze kitenni

Menhelyesekkel elvitetni

Stb

2021. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Normális fényezés.

Eléggé megdöbbent, hogy holmi szarú képes megkarcolni a fényezést, akkor egy nekicsapódó bogár is?

2021. ápr. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!