Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szürke-fehér cica Csak...

Szürke-fehér cica Csak kíváncsiság van egy fehér-szürke színű házicicám, selymes szőrrel :) Mennyire gyakori ez a szín? Szülei milyen színűek lehettek?

Figyelt kérdés
Vidékről ahonnan elhoztuk kamaszként (utcacica volt), ő volt az egyedüli ilyen, azóta több cica is született ott, de egyik se lett szürke-fehér, a legtöbb fekete-fehér volt (szerencsére most már ivartalanítva lett azon a területen a többi cicc, meg elvitték őket).
2021. ápr. 30. 17:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mi a problèma, csak egy ártatlan kérdés volt, nem kell támadni, köszönöm.
2021. ápr. 30. 17:36
 2/18 anonim válasza:
72%

2.hol látsz támadást? :D

nem én írtam az elsőt de nekem sehol nincs támadás szándék.

2021. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
#1 vagyok, nem támadtalak, de ennek a kérdésnek se füle se farka :D
2021. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
19%
emberek én esküszöm nem látok benne olyan eget rengető hibát amiért így betámadjátok a kérdezőt az írása miatt vagy akkor vak vagyok :D...
2021. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megszoktam,hogy itt az életunt szàjkaratés emberek töltik az idejüket, betàmadnak mimdenkit, én nevetek ezen, egy ártatlan kérdésre így reagálni :), ez megmutatja milyen boldogtalanok a magyarok sajnos.
2021. ápr. 30. 17:52
 6/18 anonim válasza:
14%
ne bántsátok már elég. szerintem most már olyan válaszoljon aki a kérdésre is tud.
2021. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Semmi extra nincs benne egyébként.
2021. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
18%
ITGUY te menj vissza inkább a számítógépekhez mert ott látlak többször mint itt..
2021. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Semmi gond, a kötekedőket jelentettem :), egyébként egy cicás kérdésnél ez vicc, hogy ez van....

Tudom,hogy sok szürke-fehér cicc van, a genetikára lettem volna kíváncsi, hogy alakulnak a cicceknél a színek :).

2021. ápr. 30. 18:03
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal bonyolultabb annál minthogy itt leírjuk. Egyáltalán nem olyan egyszerű hogy pl fekete és fehér szülőknek szürke kölyke lesz. Ezt egyáltalán nem bántásból, vagy hasonlóból írom. A színörökítés, sőt bárminek az örökítése/öröklődése rettentően bonyolult, nem lehet pár sorban leírni. Angolul biztosan utána tudsz olvasni, bár ez inkább kutatómunka mint sem olvasgatás. Remélem tudtam segíteni.
2021. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!