Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leukózisos lett a cicánk. Mit...

Leukózisos lett a cicánk. Mit tehetünk, hogy hosszabb életű legyen?

Figyelt kérdés

Benti, ivartalan, oltott (de minek?). Még nincs egy éves sem. Milyen étkezés javasolt neki, milyen immunerősítő?


Még nem volt leukózisos cicám.


2021. ápr. 30. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vetri csepp az alap. Nekem volt leukózisos cicám, vérvétel után azt mondta a doki, hogy hetei vannak hátra. Szerencsére még pár évig elélt. Homeopátiás szereket adtam neki, valamint a vetri cseppet.
2021. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, itt informálódj, böngéssz, én is innen szedtem az infókat anno. Ja, az én cicám már idősebb volt, 7 éves...

[link]

2021. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?

Leukózis mentes helyről jött?

Vagy hogy lett oltottan leukózisos?

2021. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Februárban a nyitott ablakban aludt és rátámadt egy utca beli kandúr, ő meg visszatámadt ahelyett, hogy menekült volna. Mivel van macskaháló nem szerzett súlyos sérüléseket csak pár karmolást, meg egy mélyebb harapást a lábán. Akkor azt hittük ennyivel megúszta, most viszont olyan furi lett és elvittem egy másik orvoshoz aki az oltások ellenére teszttel kezdett és 2 is +lett leukózisra.

Ilyet még nem hallottam,de azt mondta nagyon ritkán, de előfordulhat, hogy így is fertőződik.

Azt hittem mindentől megvédem amitől csak lehet. A gyerekeknek még el se mertem mondani.

2021. ápr. 30. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, az én cicám is verekedés által fertőződött meg.
2021. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úristen. Nagyon sajnálom. Ez durva.

DMGuard cseppet kell adni neki, meg a legeslegegészségesebb kajákat.

Nem tudom mennyire van lehetőség, de ha tudnál neki főzni külön, akkor a nyúlhús, vadak, halak a legegészségesebbek. Bár lehet ez már túlzás, csak egy ötlet.

Huminpet-Huminsav kúrát sem ártana időnként, ez egy fajta méregtelenítő cucc, 2 hónapos kúrákban kell alkalmazni, mondjuk évi 2* vagy 2 hétig féreghajtó/bolhairtó után (a vegyszerek, gyógyszerek miatt, hogy a méreganyag kiürüljön, ne a máj tartsa vissza).

2021. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!