Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak ha el szeretnek...

Mit csinaljak ha el szeretnek utazni és a macskamat nem vihetem magammal?

Figyelt kérdés
A macskám egy házi macska aki sokszor van kint de kint aludni soha nem szokott! Addig kaparja az ajtót míg be nem engedem! Elszeretnék utazni 2hétre de nem tudom hogy mit tegyek vele. Van egy ismerősöm de o meg dolgozik és csk o ismeri annyira a macskát hogy a macska megbízik benne:) kicsit karmolaszik de nem vészes na nem is ez a lényeg! Tudnátok egy tippet mondani? Az anyukam mondta hogy a szomszédot megkérjük hogy jöjjön at de este beengedi a házba azért meg sem fogja:( szóval valaki tudna segíteni?

2021. ápr. 30. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem hagyjátok bent? Mondjuk macskaalommal?
2021. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Kint nem aludhat? A szomszéd ad neki kétszer enni. Enyémek is kinti-bentiek, de mióta jó idő van, gyakran maradnak kint, és a teraszon alszanak.
2021. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tepfal ***** válasza:
82%
Ha tudtok erre áldozni, vannak macskapanziók, itt vigyáznak rá, amíg nem vagytok otthon.
2021. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem miért kell lepontozni. Kérdező, még kommentelni se vagy hajlandó. Akkor biztos fontos lehet a dolog 😑😑
2021. máj. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
valakit, akiben megbiztok, kerjetek meg ra, hogy vigyazzon a cicara 2 hetig (akar penzert is). vagy mint elottem irtak, vannak kulon erre a celra letrehozott "macskapanziok" is, bar eleg ritkak, ugyhogy ketlem hiogy van a kozeletekben.
2021. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!