Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A benti cicám ki szeretne...

A benti cicám ki szeretne menni? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel befogadtunk egy kiscicát. Nőstény cica, de ivartalanítottuk. Lakásban van tartva, eddig ezzel semmi gond nem is volt, de most rájött, hogy ki szeretne menni, éktelenül kiabál az ajtó előtt. Körfolyosós lakásban lakunk, nagyon nem tudom kiengedni, felügyelet nélkül meg főleg nem. Mit csináljak vele? Engedjem ki? Mert utána folyton ki járna majd. De nem bírom a sírását.
2016. máj. 9. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Vidd el pórázon sétálni.
2016. máj. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha ki akar menni, akkor engedd is ki. Én ismerek olyat, aki az első emeleten lakik és a cica ki-be járhat. Bár veszélyes is lehet ha vannak utak, autók a közelben. Én még cicát sosem láttam pórázon, bár tudom, hogy lehet kapni állatkereskedésekben, de szerintem ez állatkínzás. Szerintem vidd el egy közelebbi parkba vagy füves, fás területre és hagyd, hogy szabadon legyen. Elszökni nem fog, ha mégis akkor visszatalál, ezért ne vidd messzire az otthonotoktól. A macskák nem buták.
2016. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan cicát, amelyik megszerette a pórázt, és olyant is, amelyik nem tudta elviselni, meg kell próbálni. Szerintem, ha kezdettől így van szoktatva, és sose ismerte a szabadon kóborlást, jobban elfogadja. Én veszélyes környéken nem engedném szabadon, nincs annál borzasztóbb, amikor az ember egy nap hiába várja haza a cicáját.
2016. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Jó persze igazad van, de ugyanúgy egy csendes faluban, kertesházaknál is meg van az esély arra, hogy a cica eltűnjön vagy elüssék. Nekem az egyik cicám szült és a kiscicák átmentek a kertbe és a szomszéd fiú átment az egyiken motorral (biztos nem vette észre különben nem ment volna át rajta). A baj mindenütt megvan a macskáknak pedig szükségük van kóborlásra, csavargásra. Az én cicáim sem voltak bezárva, szabadon járkálhattak, az előző kivételével mind felnőtt.
2016. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Pórázon vagy sehogy.
2016. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!