Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám fülatkás?

Mit tegyek ha a macskám fülatkás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,tegnap fogadtam be egy fiatal nőstény cicát,de észre vettem hogy valami nincs rendben vele l,állandóan a fülét vakarja, ezért bele is néztem mi lehet az oka észre vettem, hogy olyan fekete féle folyadék folyik ki a füléből és nagyon megcsapott az illata utána olvastam és rájöttem fülatkás a cica. Ilyenkor orvoshoz kell fordulni vagy otthon is lehet kikezelni a cicát?

Hallottam olyan sprayről ami eltudja pusztítani, valaki tudna segíteni,hogy melyik fajtát ajánlaná?


2021. máj. 2. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ki kell takarítani a fülét. A kérdés alapján nem vagy gyakorlott macskatartó, én a helyedben állatorvosra bíznám. Plusz ha most fogadtad be, akkor mindenképpen kell egy orvosi vizsgálat.
2021. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Itt a cicák egyetlen problémája hogy most menekülnek vagy jönnek?
2021. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Advocate csepp

Vagy állatorvos kitakarítja, cseppent neki

2021. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha gazos helyrol fogadtad be, semmit nem tudsz az eloeleterol, akkor egyebkent is orvoshoz kell vinni, hogy az oltasokat megkapja, ranezzen.

Szerintem inkabb vidd el, baj abbol nem lehet. Vegyel neki feregtelenito tablettat is, illetve idopontot is kerhetsz, ha mar ott vagy, ivartalanitasra.

2021. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Advocate cseppet írt az orvos. Utána kitakarítottuk a fülét, azóta nincsen probléma.
2021. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!