Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fülatkás a macskám?

Fülatkás a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves maximálisan szobacicám (néha kimegy az erkélyre,ami sajnos nem mindig tiszta) és egy hete láttam a fülénél sebes vakarás nyomot. sokszor vakarja a fülét. Belenéztem a fülébe, kicsi barnás trutyi van benne meg egy fekete kis csomós trutyi. utánanéztem és ha minden igaz akkor ez fülatka. az lenne a kérdésem, hogy ez tényleg az? ha igen, akkor mennyi lesz az állatorvos? nem fog visszafertőződni? mit tehetnék annak érdekében, hogy ne kapja el újra? Az is lehetséges, hogy a cipővel behordtuk, vagy a teraszon kapta el? köszönöm előre is!

2014. júl. 5. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az költség az orvostól függ. Félénk csak az hogy megnézi a macskát 4000Ft és ebbe még semmi kezelés nincs, és tök mindegy mi a baja. Konkrétan csak ha beviszem rendelőbe a cicát már elkéri a 4000-t. De ahogy itt olvasom azért nem mindenhol ilyen horror árak vannak.


Az én cicám amikor befogadtuk (4 éve) atkás volt. Kapott rá fülcseppet, ami olyan 1500Ft körül volt. Azóta nem fertőződött vissza. Ő kinti cica.

2014. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kiscicát adták oda fülatkásan. Ő kapott 2 injekciót 2 hét eltéréssel, alkalmanként 1000 forintot kért az állatorvosunk, szépen helyrejött a füle, azóta sincs gond, a nagy cicánk se kapta el, bár el voltak különítve a kezelés alatt.
2014. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ez fülatka az én macskám is az volt de ez ellen nem igazán lehet tenni nekünk az állatorvos azt mondta hogy ez a szervezetük miatt lesz valahogy nem fertőző mi fül cseppet kaptunk az nem volt annyira drága olyan 1500ft körül lehetett, de amint el vitted állatorvoshoz az utána ki kell neki tisztítani és eléggé nehéz mivel a mi macskánk nem engedte le kellet fogni.De ha nem lesz kezelve akár el is fertőződik és akkor abból nagy baja lehet a macskának.
2014. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!