Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan, aki elveszített...

Van itt olyan, aki elveszítette a tíz éven felüli cicáját? Hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
Tehát veled volt a cica kb fél életedben, természetesnek vetted a jelenlétét, aztán egyszer csak a semmiből megöregedett vagy daganatot növesztett meg hasonlók, és egyszer csak ugyanígy, hirtelen a semmiből itthagyott. Hiába vitted orvoshoz, láttad el legjobb tudásod szerint egész életében kicsi korától fogva, tehát pl oltattad, ivartalaníttattad, betegség esetén egyből vitted az orvoshoz stb. Hogy lehet az ilyesmit kibírni? Az én cicám most haldoklik. 15 éves. Vesztettem el már közeli hozzátartozót, barátot, ahogy mindenki más. De most kb olyan szinten ki vagyok akadva, mint a kakukkosóra. Azt mindig is sejtettem, hogy elég fájdalmas lesz a sztori, de hogy ennyire...Mennyi ideig tart kiheverni ezt? Még él a cicám, de elég keményen haldoklik. Többszöri egyeztetés után egy jó, hozzáértő állatorvossal arra jutottunk, hogy még nincs ideje az elaltatásnak. Viszont elképzelhető, hogy pár héten belül ez lesz.

#macska #idős macska #haldoklik a macskám
2021. máj. 5. 20:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Végül nem vártam, amíg teljesen elhagyja magát, elaltattam...
2021. máj. 8. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!