Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem ellik a macskám?

Miért nem ellik a macskám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A cicám Március első hetében nagyon korán, mindössze 5 hónaposan már ivarérett volt, így a tervezett ivartalanításra nem jutottunk el. Március 3.-án meg is történt, ami ilyenkor megszokott és a kandúrok jöttek udvarolni. Az udvarlás után el is múltak a tünetei a párzásnak , így tudtam, itt babák lesznek. Bárhogy is számoltam, előző héten illett volna megellenie, de Ő azóta se adja jelét. Az emlői dagadtak a bimbói kemények. Néha a hüvelyéből fehéres váladék jön. A hasa hatalmas. Étvágya van, kedve átlagos. Várjunk még, vagy vigyem orvoshoz? Előre is köszönöm!


2021. máj. 10. 07:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
A mi macskánk augusztus elején született kb (becsült dátum, mert utcáról befogadott kidobott macsek volt) és karácsony másnapján kezdett tüzelni. Ez kb szilveszterig tartott. Főleg éjszaka iszonyat hangosan nyávogott, menni akart ki (benti macska). Eszembe nem jutott kiengedni, pedig nem aludtunk túl sokat. Mivel a nőstény macskának nagyon fájdalmas a párosodás, semmi esetre nem szerettem volna, ha ez bekövetkezik. Január elején lett ivartalanítva kb 5 hónaposan. Semmi gond nem volt az ivartalanítással, neked is inkább keresned kellett volna másik orvost, minthogy fölösleges szaporulat legyen.
2021. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig ivartalaníthatod.Az ellés előtti utolsó órákig.

Vidd orvoshoz és majd meg fogja mondani,hogy van-e baj.Lehet hogy rég zöldül a magzatvíz mert túl hordja a kicsiket.Az embereknél is van ilyen.Ilyen esetben vagy gyors beavatkozás van vagy csúnya halál..

2021. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!