Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Néhány nap múlva ellik a...

Néhány nap múlva ellik a macskám! Több helyen olvastam viselkedési formákról macskáknál az ellés előtt, van egy dolog, ami nagyon nem jellemző az enyémre. Tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a macskák ellés előtt fokozottan figyelnek a higiéniájukra. főleg a genitáliák környékén. nos, ez az enyémre nem jellemző.. sőt már kb az 50. nap óta nem mosakszik. ez lehet a jele valaminek? már a 60. nap után járunk, szóval eléggé aggasztó, hogy nem kezd tisztálkodni.

2014. ápr. 27. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ajjaj.Ha egy macska nem mosakszik az komoly bajra utal. Minnél hamarabb vidd orvoshoz.
2014. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ezt honnan tudod, hogy 50 napja nem mosakodik? Azóta le sem vetted róla a szemed?
2014. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentet.:) nagyon nehezen mozog..nem viseli valami jól a vemhességet. szerintem nagyon sok cicája fog születni.. alig bir menni szegény. arra is gondoltam, hogy talán azért nem mosakszik.
2014. ápr. 27. 16:38
 4/9 A kérdező kommentje:
ohh. akkor úgy néz ki félreérthető volt a kérdésem.. nem 50 napja nem mosakszik, hanem a vemhességének az 50. napja óta. ami azt jelenti, hogy 10-12 napja.
2014. ápr. 27. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy te nem látod, nem jelenti azt, hogy nem mosakszik. Amúgy vemhesen is lehet ivartalanítani. Nem értem miért jó, ha szenved egy állat? Mit fogsz csinálni egy rakat kismacskával?
2014. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
látom, hogy két hete ugyanaz a szardarab van a seggén rászáradva. lesz egy rakat kismacskám, igen. imádom őket. és már mindnek van gazdija.:O és nem az volt a kérdésem, hogy lehet-e ivartalanítani vemhesen.
2014. ápr. 27. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Gondoltam normálisan válaszolok,de miután olvastam a szardarabos hozzászólásod így nem teszem.

Talán ha ő nem éri el magát itt ott akkor ne kényeskedj és tisztogasd le te.

2014. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na,akkor adok egy tippet.

Ivartalanítsd a macskádat,ballagj be egy menhelyre,ahova épp hetente dobálják az újszülött kiscicákat,vedd magadhoz és keress mindnek gazdát.

Ugyanaz az út,amit te megcsinálsz,csak nem szenved a macskád és nem veszel el már megszületett árváktól potenciális gazdijelölteket.Ráadásul,akiket kihozol,azok helyére újak kerülhetnek így több életet is megmentesz.És biztos,hogy újak kerülnek a helyére,mert rengeteg ilyen van az országban,mint te is.Hagyja felelőtlenül szaporodni a macskáját.

2014. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kismacska kell akkor csak sétálj egy kicsit budapest külvárosában. Több doboznyit fogsz találni Grat!!!
2014. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!