Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak a cicámnak, ha...

Mit adjak a cicámnak, ha székrekedése van?

Figyelt kérdés
6 hetes a kiscica, és lassan 2 napja nem kakil. Látni lehet a fenekénél, hogy be van szorulva a kaki, és a végbélnyílás környékén ki is dudorodik, valószínűleg a felgyülemlett cucctól. Enni rendesen eszik, sokat szaladgál. Sokszor látom, hogy próbál üríteni, nem feltétlenül az alomban. Folyamatosan, panaszosan nyávog. Alutasakos kaját eszik, már nem szopik. Mit csináljak vele? Állatorvoshoz egyenlőre még nem vinném, még 1 napot várok. Próbáltam neki a tehéntejet, semmi. Inni is iszik eleget. Kérlek segítsetek!

2021. máj. 11. 17:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

Akik lepontoztak a doki javaslatokat, azért kíváncsi lennék, hogy valóban ekkora gyökerek vagytok-e? Barátnőm macskája konkrétan a kezeletlen székrekedésbe halt bele, k.vara NEM JÁTÉK! Főleg, ha napokon át fennáll ez az állapot! Nem tudom felfogtatok-e, hogy egy 6 hetes kiscicarol beszélünk, akinek napok óta nem volt széklete. De gyerünk, adjátok neki az olivaolajat, hátha attól jobb lesz szerencsétlennek.

Felelős állattartás Magyarországon, gratulálok!

2021. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%

#11, Felelős állattartás Magyarországon, gratulálok!


Igazad van. És ezt a barátnődnek is írtad, ugye..?

2021. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%
12-es: igen, írtam! megmondom neki is a frankót. sőt, az ő anya cicáját is én ivartalanítottam, saját költségre, mert ő nem akarta!
2021. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%
13 szerintem nincs jogod más állatával bármit is csinálni a tulajdonosa engedélye nélkül.
2021. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
14-es, szerintem meg simán el is vehetné a más állatát, ha az olyan felelőtlen idióta, hogy telibesza...
2021. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Na, hová temetted a macskát?


Mert az állatorvosos lepontozásból ítélve oda nem vitted el.

2021. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
19%
14: nem mondtam, hogy a tudta nélkül. de képzeld el, kolóniákat is be szoktam fogni, és ivartalanítani viszem őket, nem érdekel kié.
2021. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kérlek ne vitatkozzatok!

Elvittem állatorvoshoz tegnapelőtt. Úgy tűnik, már kezd jól lenni.

2021. máj. 14. 19:23
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem a kerdezonek írom.


De elmehettek a jó bud@s pics@ba!

Az egyetlen értelmes hozzaallas az ha egy állat szenved, elviszem orvoshoz, hogy ne szenvedjen.

Erre ha valaki ezt írja, lepontozzatok.

Komolyan agyat kell ehhez növeszteni?

Nagyon remélem, hogy egyikotoknek sincs élő állata.

Kivancsi lennék mit szólnátok hozzá, ha valami bajotok lenne, és senki nem hívna segítséget vagy vinne el orvoshoz, csak figyelne hátha jobban leszel.

2021. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A, mi a francnak írtam ezt le. Az ilyenek fel sem fogják, hogy nem egy plüss targyrol van szó. Bele se gondolnak, hogy neki is fáj.

Ostoba, korlátolt, érzéketlen, 0 IQ-us tahók.


Tisztelet a kivételnek (itt is).

(Nem a kerdezonek szólt. )

2021. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!